Konto

CAD/BIM tarkvara

  • Kõik
  • Ehitusvaldkond
  • Koostöövahendid
  • Meedia ja meelelahutus
  • Subscription
  • Tasuta
  • Tootmisvaldkond
  • Üldtooted
  • Viewerid
design_review_2010_2011_h0

Tasuta! Design Review

Autodesk® Design Review on täisdigitaalne tööriist, mille abil mõõdistad DWF formaadis 2D/3D-projekte ja teed neile märkmeid ilma algupärase projekteerimistarkvara abita.

3ds-max-2016-badge-1024px

3ds Max

3ds Max on maailma enimkasutatav vahend 3D animatsioonideks, renderdamiseks ja modelleerimiseks. Kasutatakse enamasti filmide ja mängude loomisel, kuid on populaarne ka arhitektuursete objektide visualiseerimisel.

autocad-2017-badge-1024px

AutoCAD

AutoCAD on oma olemuselt projekteerimistarkvara, mis võimaldab luua jooniseid kõige erinevamate valdkondade tarbeks. Tänu oma universaalsusele on ta muutunud sisuliselt arvutijoonestamise standardiks. Seda toodet nimetatakse tihtipeale ka “täisversiooniks”.

autocad-architecture-2016-badge-1024px

AutoCAD Architecture

AutoCAD Architecture on intelligentsete objektidega modelleerimine AutoCADi platvormil. AutoCAD Architecture on parem AutoCAD arhitektidele. Kuid see sobib igasuguseks ehitusmodelleerimiseks ja -joonestamiseks.

autocad-civil-3d-2016-badge-1024px

AutoCAD Civil 3D

AutoCAD Civil 3D on töövahend inseneridele teede, detailplaneeringute, geodeesia, keskkonnarajatiste jms projekteerimiseks.

autocad-inventor-lt-suite-2016-badge-1024px

AutoCAD Inventor LT Suite

AutoCAD Inventor LT Suite on tootekomplekt, milles on AutoCAD LT ja Inventor LT. Vahendid vähese vajadusega insenerile.

autocad-lt-2017-badge-1024px

AutoCAD LT

AutoCAD LT on AutoCADi lihtsustatud versioon tasandiliseks joonestamiseks. AutoCAD LT pakub 2D-joonestamise mõttes tava-AutoCADiga praktiliselt võrdseid võimalusi.

autocad-mep-2016-badge-1024px

AutoCAD MEP

AutoCAD MEP (Mechanical, Electrical, and Plumbing) on AutoCADil ja AutoCAD Architecture tehnoloogial põhinev tarkvara, mis hõlmab endas nii AEC-arhitektuuriobjekte kui ka insenertehnilist rakendusliidest ventilatsiooni-, vee-, kanali- ja elektrivõrkude projekteerimiseks.

A360_Viewer

Autodesk viewer

Autodesk viewer on tasuta pilveteenusena töötav vaatur-tarkvara, mis toetab üle 50 erineva failiformaadi.

bim-360-docs-2017-badge-1024px

BIM 360 Docs

Autodesk BIM 360 Docs on pilvepõhine lahendus, mis laseb juhtida kogu projekti paberimajandust, 2D plaane ja 3D mudeleid ning aitab tagada seda, et ehitamisel lähtutaks mudelite, plaanide ja dokumentide õigest versioonist.

bim-360-team-2017-badge-1024px

BIM 360 Team

BIM 360 Team on arhitektide, inseneride ja muude projekti osapoolte koostööks mõeldud pilvepõhine töövahend.

formit-badge-1024px

FormIt

FormIT on lihtne ja tasuta arhitektuurse modelleerimise rakendus, mis võimaldab arhitektidel ja disaineritel kiiresti ideid visandada. Rakendus töötab mobiilsetel seadmetel (iPad, Android) ja ka veebis (brauserirakendus). Tulemuse saab otse viia Revitisse, et BIM modelleerimisega jätkata.

fusion-360-badge-1024px

Fusion 360

Fusion 360 on esimene omalaadne 3D CAD, CAM ja CAE töövahend. Ühendab pilves tervet tootearendusprotsessi ja protsessis osalejaid.

inventor-2017-badge-1024px

Inventor

Autodesk Inventor on kõrgetasemeline 3D-tootearendustarkvara mehaanika- ja tootmisvaldkonna disaineritele ning inseneridele.

Maintenance-subscription-badge-2048px

Maintenance Subscription

Maintenance Subscription on tarkvara püsilitsentsile uuenduste ettetellimine. Pluss lisad.

maya-2016-badge-1024px

Maya

Oscariga auhinnatud Autodesk Maya on võimas 3D modellerimis-, animeerimis-, visualiseerimis- ja compositing-lahendus. On laialdast kasutust leidnud nii filmitööstuses kui ka arvutimängude loojate seas. Maya pakub high-end kvaliteedi töövahendeid karakterite ja efektide loomiseks. Loe lisainfot Autodeski lehelt

navisworks-2017-badge-1024px

Navisworks

Navisworks tooteperekond pakub lahendusi ehitus- ja tootmisvaldkonnas, kus on tarvis kogu projekti vaadelda ja analüüsida ühes andmeterikkas keskkonnas.

power-bi

Power BI

    Power BI demo Power BI dashboardi näidis demoettevõtte Merit Aktiva andmete baasil.    

revit-2017-badge-1024px

Revit

Revit on spetsiaalselt BIM-metoodika jaoks loodud tarkvara. BIM ehk ehitusinfo modeleerimine on tänapäevane standard ehitusvaldkonnas võimaldades efektiivsemat ehitist ja ehitust. Revit pakub arhitektidele, inseneridele ja ehitusjuhtidele töövahendeid, mis on 3D, parameetrilised, intelligentsed, intuitiivsed. Tulemus on BIM ja ilus.

revit-lt-2017-badge-1024px

Revit LT

Revit LT pakub Revit Architecture väiksema sugulasena BIM modelleerimise peamisi töövahendeid ning sobib eriti hästi väiksemale büroole, et alustada BIM modelleerimisega. Revit LT pakub kõrgekvaliteedilisi töövahendeid 3D modelleerimiseks ja dokumentatsiooni loomiseks.

showcase-2017-badge-1024px

Showcase

Showcase pakub lihtsaid ja kiireid töövahendeid olemasoleva 3D mudeli alusel presentatsiooni ja walk-through tegemiseks. Tegemist on disaineri või arhitekti “3D PowerPoint’iga”.

sketchbook-pro-2015-banner-700

Sketchbook (Pro)

Sketchbook on lihtne, intuitiivne ja loominguline tarkvara illustratsioonide loomiseks erinevate elualade disaineritele.

2015-2017 secondary hero image for subscription. Rendering of an abstract composition designed and rendered in Autodesk(R) 3ds Max(R) software. Please note that this image is to be used EXCLUSIVELY for Autodesk subscription-related usage.

Subscription

Subscription on tõlkes tarkvara litsentsi tellimus (ehk peaaegu nagu rent). Autodesk on läinud üle tarkvara tellimusmudelile ning alates 01.02.2016 on kadunud võimalus osta uusi üksiktoodete püsilitsentse. 

DWG_TrueView_2015_2014.jpg

Tasuta! DWG TrueView

DWG TrueView on tarkvara DWG ja DWF failide vaatamiseks, plottimiseks ja publitseerimiseks.

V-Ray_vertical_logo_1024

V-Ray

V-Ray tutvustamiseks ei ole muid sõnu vaja kui et tegemist on tehnika ja teaduse viimase sõnaga visualiseerimises. Kiire ja kõrgekvaliteediline Render-mootor V-Ray on tuntud paljudele 3ds max ja teiste visualiseerimistarkvarade kasutajatele, väidetavalt lausa 40% 3ds max kasutajatest kasutab ka V-Ray’d.

vault-professional-2017-badge-1024px

Vault Professional

Autodesk Vault andmehaldustarkvara hõlbustab koostööd aidates organiseerida disainiga seonduvaid jooniseid, mudeleid, andmeid ja dokumente ning hallata nende erinevaid versioone.