Konto

Showcase

Showcase on 3D presenteerimis- ja visualiseerismistarkvara arhitektidele, disaineritele, inseneride-le ja marketingispetsidele. Tarkvara on automaatselt hinna sees juba kõikidel Autodeski tootekomplekti ostnutel kuid seda saab ka eraldi osta. Showcase pakub lihtsaid ja kiireid töövahendeid olemasoleva 3D mudeli alusel presentatsiooni ja walk-through tegemiseks. Tegemist on disaineri või arhitekti “3D PowerPoint’iga”.

showcase-2017-badge-1024px

Showcase “sööb” AutoCADi, Reviti, Inventori jm tarkvarade formaate. Juhul, kui tegemist on tootekomplektis oleva Showcase’iga, siis on näiteks Revitis tehtud mudeli viimine Showcase tarkvarasse sisuliselt kahe kliki kaugusel.
Visualiseerimine Showcase tarkvaras on tehtav kahel viisil: reaalajas ja Ray Trace meetodil. Reaalajas pildi renderdamiseks kasutatakse tänapäeva arvutimängudest tuttavaid tehnoloogiaid ning ekraanil näed juba töö ajal kvaliteeti, mille saamiseks modelleerimistarkvaras pead render nuppu vajutama ja piinarikkaid minuteid ootama. Ray Trace meetod sarnaneb veidi rohkem tavapärase renderdamisega.
Mudel paigutatakse Showcase’s eeldefineeritud 360-kraadilisse keskkonda. Valida saab arhitektuurile või tootele sobilikke keskkondi. Luua saab erinevaid salvestatud vaateid ning nende vahel vahetumist efektidega seadistada. Objektide materjale saab muuta ning üheks Showcase’i suurepäraseks omaduseks on võimalus kõiki seadistusi ja vaateid salvestada variatsioonideks ning neid presentatsioonil kiiresti esitleda.
Väljundina saab tehapildi või video (ka otse Youtube’i jaoks), Flash-veebilehe või kasutada presenteerimiseks Showcase’i ennast.
Showcase’iga kaasa tuleb peale tavapärase Autodeski kataloogi veel eriti kvaliteetsete spetsiaalselt Showcase’i materjalide kogu.