Konto

V-Ray

Chaos Group pakub tehnika viimase sõna väärilisi visualiseerimislahendusi arhitektuuri-, VFX-, filmi-, meedia- ja meelelahutuse-, auto-, televisiooni- ja teistele tööstustele.

Chaos Group alustas 1997. a. luues CG tootmisstuudio 3D-disaini ja animatsiooniteenusteks.
Peale render-mootori V-Ray loomist aastal 2002 on Chaos Group pühendunud visualiseerimis-lahenduste arendamisele ja ülemaailmsele turustamisele läbi oma tütarettevõtte Chaos Software.

Usesoft AS on alates 2010. a. Chaos Group toodete edasimüüja Eestis. Vahendame tarkvara Soome ettevõtte Imgsystems OY kaudu, kes on antud valdkonna tarkvara ja riistvara edasimüüja ja distribuutor Soomes ja Baltikumis.

V-Ray tutvustamiseks ei ole muid sõnu vaja kui et tegemist on tehnika ja teaduse viimase sõnaga visualiseerimises. Kiire ja kõrgekvaliteediline Render-mootor V-Ray on tuntud paljudele 3ds max ja teiste visualiseerimistarkvarade kasutajatele, väidetavalt lausa 40% 3ds max kasutajatest kasutab ka V-Ray’d.

Pakutavad tooted

Renderdusmootorid erinevatele 3D tarkvaradele ja lisad:

  • V-Ray | Max
  • V-Ray | Rhino
  • V-Ray | SketchUp
  • V-Ray | Softimage
  • V-Ray | Maya
  • Phoenix FD
  • Pdplayer
  • USB võti

Uues 3.0 versioonis on oluliselt lihtsustatud kasutajaliidest, lisatud uus intuitiivne Skin shader, kasutusel on valgustussüsteem Probabilistic Lights, V-Ray RT tehnoloogiat kasutav progressiivne renderdamine, optimeeritud ja kiirem Ray Tracing ja palju muud.
Ühtlasi on mindud nüüd seda teed, et V-Ray litsents ja render node -litsentsid on teineteisest veidi eraldatud. Idee on selles, et samu render node litsentse saab renderfarmis kasutada läbi segi kõikide V-Ray’d toetavate tarkvaradega. Kajastub see uus süsteem ka hindades

V-Ray renderdusmootorit pakume järgmistele tarkvaradele: 3ds Max, Maya, Softimage, Rhino, SketchUp. 

NB! Saadaval on ka rendilitsentsid. Rentida saab põhilitsentse või ka ainult Render Nodesid kui on soov ajutiselt renderfarm ehitada. Rendiperioodi saab võtta aasta või kuu kaupa.

Raytracing-meetodit kasutav tehnoloogia võimaldab viivitusteta kasutaja ja virtuaalkeskkonna suhtlust. V-Ray RT järgib kasutaja tegevusi ning automaatselt ja pidevalt genereerib fotorealistliku stseeni eelvaate aidates sellega parendada ja kiirendada artisti tööd tekstuurimise ja valgustamise etapis.
Lihtsamalt öeldes: V-Ray RT näitab juba vaateaknas, mida sa teed. Ja mida sa näed, on väga sarnane sellega, mida näed siis, kui Render korralduse käivitad. Kiiruse tagamiseks on mitme protsessori tugi.
V-Ray RT on tavalisest V-Ray’st eraldiseisev ActiveShade renderdaja, mis kasutab 3ds max ja V-Ray materjale, tekstuure, valgusi, kaameraid jne.
Alates versioonist 2.0 toetab V-Ray RT videokaardi protsessorit (GPU).

V-Ray RT sisaldub V-Ray 2.0 ja 3.0 paketis.

Phoenix Fluid Dynamics kombineerib täiuslikult võrgustikupõhise simulaatori silmapaistvate visualiseerimisvõimalustega. Lisaks tavapärasele ühtlase gaasi/vedeliku keskkonna (fluid) käitumisele, suudab Phoenix FD simuleerida terve rea keerulisemaid protsesse, nt. rõhulangus, soojuskiirguse vähenemine ning massi ja temperatuuri suhe.
Gaasi/vedeliku keskkonna (fluid) hulka kuuluvad ained, mis pidevalt muutuvad, nagu näiteks vedelikud, gaasid, plasma jne. Phoenix FD võimaldab neid gaase ja vedelikke 3ds max keskkonnas simuleerida.

Hind: 695 € +km

Pdplayer on professionaalne montaažikaadrite mängija ja vaatamisprogramm 3D, CG ja VFX tööstuste jaoks. Pdplayer võimaldab Reaalajas teostada kaadrite kontrolli ja teha mitme kihi värvikorrektuuri ja eel-komposiitimist. Seetõttu on tegemist tänuväärse lisatarkvaraga V-Ray kasutajatele. Kuna Pdplayer ei ole otseselt seotud V-Ray’ga, siis sobib see väga hästi ka 3ds max, Maya või Softimage animeerijatele, kellel V-Ray puudub.
Pdplayer on loodud Asynthetic poolt ja Chaos Software turustab seda. Tarkvara toetab peamisi selle tööstusharu failivorminguid k.a. EXR, HDR, DPX, CIN, R3D, TGA, SGI, IFF, PIC ja VRIMG.
Võimalusterohkusele vaatamata on Pdplayer kiire ja kergekaaluline. Käivitub kiiresti ja liigub kaadrite vahel kergelt.

Hind: 249 € +km

Chaos Software tooteid kaitstakse USB võtmega. Seda saab ühendada kas arvutiga või serveriga. Mitme toote kasutajad vajavad ainult ühte USB võtit.

Hind: 25 € +km.

chaosgroup_dongle_150