Konto

Koolitused

Usesoft on Autodeski ametlik koolituskeskus (Authorized Autodesk Training Center). Tutvu järgmiste tarkvaratoodete põhiste kursustega!
 • AutoCAD

  AutoCAD (18)

  AutoCAD on oma olemuselt projekteerimistarkvara, mis võimaldab luua jooniseid kõige erinevamate valdkondade tarbeks. Tänu oma universaalsusele on ta muutunud sisuliselt arvutijoonestamise standardiks. Tutvu selle tarkvara kasutajatele mõeldud kursustega!
 • Revit

  Revit (10)

  Revit on ehitusinfo modelleerimise (BIM) ja dokumentatsiooni haldamise tarkvara arhitektidele, inseneridele ja ehitusettevõtetele. Tutvu selle tarkvara kasutajatele mõeldud kursustega!
 • Civil 3D

  Civil 3D (10)

  AutoCAD Civil 3D on töövahend inseneridele teede, detailplaneeringute, geodeesia, keskkonnarajatiste jms projekteerimiseks. Tutvu selle tarkvara kasutajatele mõeldud kursustega!
 • 3ds Max

  3ds Max (3)

  3ds max on 3D tarkvara modelleerimiseks, animeerimiseks ja renderdamiseks. Tutvu selle tarkvara kasutajatele mõeldud kursustega!
 • Forma

  Forma (1)

  Forma on Autodeski pilvepõhine AI-tarkvara, mis aitab planeerida ja analüüsida uusi kinnisvaraprojekte.
 • Inventor

  Inventor (9)

  Autodesk Inventor on kõrgetasemeline 3D-tootearendustarkvara mehaanika- ja tootmisvaldkonna disaineritele ning inseneridele.
 • Fusion 360

  Fusion 360 (11)

  Autodesk Fusion 360 on pilvekeskkonnas kasutatav tarkvara. Head vahendid parameetriliseks 3D modelleerimiseks ning mudelitest tehniliste jooniste vormistamiseks. Võimaldab teha kinemaatika analüüse, tugevusarvutusi ja kasutada CAM moodulit. Lisaks saab luua mudelitest ilusaid pilte ja animatsioone. Loodud projekteerimisinfo on kasutatav kogu meeskonnale.
 • Vault

  Vault (1)

  Professionaalse CAD tarkvara kasutuse juurde kuulub tänapäeval ka andmehaldus tarkvara kasutamine. Autodesk Vault andmehaldus tarkvara olulised eelised on näiteks tsentraalne andmehoidla, BOM haldus, andmete kiire leidmine, korrastatud projekteerimisprotsessid ja parem koostöö. Vastavalt ettevõtte töövoogudele üles seatud andmehaldus tarkvara kasutamine suurendab nii inseneritöö kiirust kui ka töörõõmu.
 • SketchUp

  SketchUp (3)

  Sketchup võimaldab tekitada 3D jooniseid „pliiatsi ja paberi“ sarnaste võtetega, et kiiresti luua ilmekas ruumiline mudel juba esialgse eskiisi alusel ning esitleda oma ideed kaastöötajatele ja klientidele. Tutvu selle tarkvara kasutajatele mõeldud kursustega!