Konto

Koolituskeskus

Autodesk Authorized Training Center (ATC) on koolitusprogramm, mis kaasab piisava kvalifikatsiooniga partnereid, kes pakuvad Autodeski toodete kõrgetasemelist ja professionaalset koolitust. Kui koolitust Autodeski tarkvarale võivad pakkuda paljud, siis ATC koolituskeskus vastab kindlasti vajalikule kvaliteedile. ATC kursuse viib läbi Autodeski poolt atesteeritud instruktor ning Autodesk jälgib ATC kursuste kvaliteeti kogudes osalejatelt tagasisidet, jälgides juhendajate kvalifikatsiooni ja külastades koolituskesksuseid. Lektoriteks on Eesti ehitusvaldkonna professionaalidest praktikuid ning ATC kursused kujundatud proffidele – kursused on lühikesed ja intensiivsed, et aidata tööga hõivatud spetsialiste. Kursuse läbinu saab ATC ja Usesofti tõendi osalemise kohta. Soovijatel on võimalus teha koolituse käigus õpiväljundite saavutatuse hindamine ning seejärel saada tunnistus.  Loe ametlike koolituskeskuste kohta lähemalt…

Usesoft-il on Autodeski tarkvara konsulteerimisel ja koolitamisel pikaajaline kogemus. Ettevõte on Autodeski sertifitseeritud koolitus- ja eksamikeskus (Authorised Training Center) aastast 1998.

Usesofti Koolituskeskus on esitanud täienduskoolituse läbiviimiseks majandustegevusteate ning on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Koolituskaardi kohta saab täpsemalt lugeda siin. Usesofti Koolituskeskuse kvaliteedi tagamise kord vastab täiskavanute täiendkoolituse standardis toodud nõuetele.

ÕPPEKORRALDUSE ALUSED

KVALITEEDI TAGAMISE ALUSED

2018. aastal olid koolitusel osalejad meiega 90% rahul. Pingutame, et vastata täielikult teie ootustele 🙂
ATC koolituste tagasiside juhend ja lingid
Muude koolituste tagasiside vorm (nt SketchUp baaskursus)

Usesoft-i ATC klass Tallinnas

Tallinnas toimuvad ATC kursused Usesofti koolitusklassis (Tobiase 8). Klassis on 10 hea varustusega arvutitöökohta, silmadele sõbralikud ekraanid, dataprojektor, pabertahvel jne. Vaheaegadel saab puhata lobby-s, kus serveeritakse kohvi, teed, vett ja snäkke, lõuna ajal kerget einet. Ruumides on ka avalik Wifi.
Vaata kaardilit

 

Usesoft AS on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner

Loe lähemalt Eesti Töötukassa koolituskaardi ja „Tööta ja õpi!“ meetme kohta.