Konto

CAD/BIM tarkvara

Usesoft AS-il on CAD ja BIM tarkvara müümisel, konsulteerimisel ja koolitamisel kogemusi alates aastast 1991. Ettevõte on spetsialiseerunud eeskätt ehitusinseneridele ja arhitektidele suunatud projekteerimise ning visualiseerimise lahendustele, kuid pakume tooteid ka muudes valdkondades. Usesoft on Autodeski ametlik kuldpartner (Autodesk Gold Partner).

Näitan tulemusi 1–12, kokku 24 tulemust

 • AutoCAD LT aastane tellimus

  390 + km
  AutoCAD LT on AutoCADi lihtsustatud versioon tasandiliseks joonestamiseks. AutoCAD LT pakub 2D-joonestamise mõttes tava-AutoCADiga praktiliselt võrdseid võimalusi.
 • AutoCAD aastane tellimus

  1 715 + km
  AutoCAD on oma olemuselt projekteerimistarkvara, mis võimaldab luua jooniseid kõige erinevamate valdkondade tarbeks. Tänu oma universaalsusele on ta muutunud sisuliselt arvutijoonestamise standardiks. Seda toodet nimetatakse tihtipeale ka “täisversiooniks”. Alates 2019 versioonist sisaldab ka erivahendeid arhitektuurseks ja mehhaaniliseks disainiks, 3D Map ja muud funktsionaalsust.
 • Architecture, Engineering & Construction Collection

  3 005 + km
  Architecture, Engineering & Construction Collection koondab peamised Autodeski ehitusturule suunatud tooted nagu Revit, Civil 3D, AutoCAD, Robot, Navisworks, 3ds Max pluss muud tooted ühte pakendisse.
 • AutoCAD Revit LT Suite aastane tellimus

  615 + km
  AutoCAD Revit LT Suite on komplekt, millesse kuulub AutoCAD LT ja Revit LT tarkvara. Revit LT pakub Revit Architecture väiksema sugulasena BIM modelleerimise peamisi töövahendeid ning sobib eriti hästi väiksemale büroole, et alustada BIM modelleerimisega. AutoCAD LT on AutoCADi lihtsustatud versioon tasandiliseks joonestamiseks.
 • Maya LT aastane tellimus

  255 + km
  Oscariga auhinnatud Autodesk Maya on võimas 3D modellerimis-, animeerimis-, visualiseerimis- ja compositing-lahendus. Maya LT on Maya lihtsustatud variant.
 • Revit LT aastane tellimus

  500 + km
  Revit LT pakub Reviti väiksema sugulasena BIM modelleerimise peamisi töövahendeid ning sobib eriti hästi väiksemale büroole, et alustada BIM modelleerimisega. Revit LT pakub kõrgekvaliteedilisi töövahendeid 3D modelleerimiseks ja dokumentatsiooni loomiseks.
 • Revit aastane tellimus

  2 455 + km
  Revit on spetsiaalselt BIM-metoodika jaoks loodud tarkvara. BIM ehk ehitusinfo modeleerimine on tänapäevane standard ehitusvaldkonnas võimaldades efektiivsemat ehitist ja ehitust. Revit pakub arhitektidele, inseneridele ja ehitusjuhtidele töövahendeid, mis on 3D, parameetrilised, intelligentsed, intuitiivsed. Tulemus on BIM ja ilus.
 • Inventor LT aastane tellimus

  425 + km
  Inventor LT pakub täisvõimalustega detailide modelleerimiskeskkonda (part design), mitmeid CAD-tõlkimise vahendeid, automaatset DWG jooniste genereerimist ja palju muid Inventori tarkvara võimalusi.
 • Inventor Professional aastane tellimus

  2 110 + km
  Autodesk Inventor on kõrgetasemeline 3D-tootearendustarkvara mehaanika- ja tootmisvaldkonna disaineritele ning inseneridele.
 • AutoCAD Inventor LT suite aastane tellimus

  565 + km
  AutoCAD Inventor LT Suite on tootekomplekt, milles on AutoCAD LT ja Inventor LT. Vahendid vähese vajadusega insenerile.
 • Fusion 360 aastane tellimus

  270 + km
  Fusion 360 on esimene omalaadne 3D CAD, CAM ja CAE töövahend. Ühendab pilves tervet tootearendusprotsessi ja protsessis osalejaid.
 • AutoCAD Architecture aastane tellimus

  1 715 + km
  AutoCAD Architecture on intelligentsete objektidega modelleerimine AutoCADi platvormil. AutoCAD Architecture on parem AutoCAD arhitektidele, kuid sobib igasuguseks ehitusmodelleerimiseks ja -joonestamiseks. Alates 2019 versioonist kuulub AutoCAD Architecture funktsionaalsus AutoCAD-i töövahendite hulka.

Massive Presence Website