Konto

Tellimise tingimused

AVALDATUD 23. AUGUST 2019

Kasutajakonto

Tellimuse vormistamiseks ja e-kursustel osalemiseks on Teil vajalik luua usesoft.ee veebilehe kasutajakonto.

Kasutajakonto saate registreerida Minu konto lehe kaudu, mille viide asub menüüs veebilehe paremal ülemises nurgas või Tellimuse vormistamise käigus.  Konto kohesel loomisel sisestage Minu konto lehel oma kasutajanimi e-maili aadress, valige parool ja vajutage nuppu Registreeru. Konto loomisel tellimust vormistades pange linnuke lahtrisse Loo konto ja täitke konto loomiseks vajalikud lahtrid – Kasutajanimi ja Parool.

Oma andmeid, parooli ja salvestatud aadresse saate hiljem muuta Minu konto lehel.

Registreerimine hõlbustab Teil edaspidiste tellimuste sisestamist, võimaldab Teil vaadata eelnevaid tellimusi ning on vajalik e-kursustele ligipääsuks.

Tellimuse vormistamine

Valige usesoft.ee veebilehelt toode või kursus, mida soovite osta.

Tootelehel määratlege parameetrid – kursuse aeg, toimumise koht või tarkvara puhul litsentsitüüp vms. ning lisage toode ostukorvi vajutades nupule Lisa korvi.

Avades Ostukorvi lehe on Teil võimalus korrigeerida toodete koguseid ja neid ostukorvist ka kustutada. Kui Teil on sooduskupong siis sisestage kupongi kood vastavasse lahtrisse ja vajutage nupule Kasuta kupongi ning kupongi soodustused rakendatakse.

Järgmiseks vajutage nupule Mine kassasse ja vormistage oma tellimus.
Tellimuse vormistamisel pakutakse veelkord võimalust sisse logida, et tellimus siduda Teie kasutajakontoga ja täita tellimuse vorm eelnevalt salvestatud andmetega.

Täitke kõik tärniga tähistatud aadressiväljad, valige maksemeetod ja tarneviis ning kinnitage oma nõustumist Tellimuse tingimustega. Kui kõik valmis siis vajutage nupule Esita tellimus.

Hinnad ja tasumine

Usesoft.ee veebilehel olevad hinnad on Eurodes ning EI SISALDA käibemaksu. Tellimuse eest tasumiseks pakub Usesoft kahte võimalust:

1. Tasumine ülekandega tellimuse kinnituse alusel – Tellimus jõustub peale raha laekumist Usesoft AS kontole. Arvestada võiks ca 1-2 tööpäevaga. Peale tellimuse esitamist saadame Teie e-mailile tellimuse kinnituse, mille alusel saate teha ülekande oma panga kaudu. Usesoft.ee pangarekvisiidid on järgmised:

Usesoft AS
Reg. kood: 10308124/ KMKR nr. EE100048344
Swedbank konto nr: EE582200221001165529

2. Tasumine Maksekeskuse pangalingi kaudu – Tellimus jõustub koheselt. Saate tasuda kõigi Eesti pankade pangalinkide kaudu.

Valides selle maksemeetodi suunatakse Teid edasi valitud panga makselingi lehele, kus saate autoriseerida turvaliselt oma makse. Peale makse sooritamist suunatakse Teid tagasi usesoft.ee lehele. Suunamise viibimisel vajutage nuppu Tagasi kaupmehe juurde.

Arve dokumendi saadame Teile peale tellimuse jõustumist ehk makse laekumist Usesoft AS kontole.

Teenuse kättesaamine, tarneaeg ja transport

 1. E-kursused – E-kursus aktiveeritakse koheselt peale tellimuse jõustumist. Koos klassikursusega tellitud e-kursus aktiveeritakse pärast tellimuse jõustumist tellija poolt soovitud kuupäeval, aga mitte hiljem kui koos koolituse algusega. E-kursuse kasutamiseks peate oma kontoga usesoft.ee veebilehele sisse logima ja valima viite minu e-kursused. Ligipääs e-kursusele kehtib 30 päeva. E-kursuse tagasiside mooduli tellijad saavad õpetaja käest kirjaliku tagasiside 1 nädala jooksul.
 2. Klassikursused – Klassikursuste koht on Teile broneeritud peale tellimuse jõustumist. Kursusel osalemiseks olete oodatud kursuse toimumise ajal koolituskeskusesse:
  • Tallinnas: Usesofti koolitusklass – Tobiase 8
  • Tartus: EMÜ Tehnikamajas – Kreutzwaldi 56/3.
 3. Tarkvara
  • Tellitud tarkvaraga füüsilist kaupa ehk andmekandjat ei kaasne (v.a AutoCAD LT). Peale tellimuse jõustumist saadab Autodesk Teie e-mailile info tarkvara litsentsi andmetega, sertifikaadi ja viite tarkvara allalaadimiseks iseteeninduses.
  • Sõltuvalt tarkvarast võib viite saatmine võtta aega kuni 1 nädal.

Tellimuse muutmine, tühistamine

 • E-kursuste ja tarkvara tellimusi muuta ja tühistada pole peale tellimuse jõustumist võimalik. Kui te pole kindel tarkvara sobivuses, siis on Teil võimalik tellida tarkvara 30 päevane tasuta prooviversioon, mille abil tarkvaraga enne tellimist põhjalikult tutvuda.
 • Kursusest loobumine – Teavitades Usesoft AS’i oma soovist kursusest loobuda vähemalt 7 kalendripäeva enne kursuse algust – tagastame 100% tasust, vähemalt 3 kalendripäeva enne – 50% tasust. Koolitusele mitteilmumise korral või selle tellimuse tühistamisel hiljem kui 2 päeva enne kursuse algust, kohustute tasuma kursuse eest täies ulatuses.
 • Kursuse ärajätmine  – Usesoft AS jätab endale õiguse väljakuulutatud kursus ära jätta, kui osalejate arv ei ole piisav. Sellest teatamine toimub hiljemalt 3 päeva enne kursuse alguskuupäeva. Kursuse ärajätmisel kompenseeritakse Teile ettemakstud summa täielikult.
 • Toote/teenuse tagastamine – Vastavalt Võlaõigusseaduse §-le 56 ei kehti õigus ostetud tooteid tagastada 14 päeva jooksul audio- ja videosalvestustele ning arvutitarkvarale, juhul kui tarbija on ümbrise avanud. E-koolituste või tarkvara aktiveerimisest alates pole neid tooteid võimalik tagastada.

Andmetöötlustingimused

Teie isikuandmeid ei avaldata kolmandatele isikutele, neid kasutatakse ainult tellimuse täitmiseks ja tellimusega seotud küsimuste lahendamiseks. Täpsema ülevaate Usesoft AS andmetöötlustingimustest leiate siit: https://usesoft.ee/andmetootlustingimused/

Muudatused

Me võime aeg-ajalt täiendada oma tooteid, teenuseid, nende hindu  ja tellimise tingimusi. Me teavitame teid sellistest muudatustest avaldades uued tingimused oma lehel.

Kontakt

Kui teil on küsimusi tingimuste kohta, siis palun võtke meiega ühendust:

 

Usesoft AS

Reg. nr.: 10308124
KMKR nr. EE100048344

Aadress: Tobiase 8, 10147 Tallinn, Eesti
Tel: +372 63 05 105
Email: [email protected]