Konto

AutoCAD Inventor LT Suite

AutoCAD Inventor LT Suite on tootekomplekt, millesse kuuluvad:

  • AutoCAD LT
  • Inventor LT

Olete pikalt kasutanud tasandjoonestamise võimalusi kuid aeg on edasi läinud ning paljud koostööpartnerid ootavad pigem 3D mudeleid? Kas 2D joonistesse kipub vigu tekkima ja nende parandamine nõuab liiga palju aega? Vajate lahendust, mis täiendaks olemasolevaid 2D jooniseid?

AutoCAD Inventor LT Suite pakub soodsat lahendust, kuidas senisesse AutoCADipõhisesse tööskeemi lülitada tootmis- ja mehaanikavaldkonna 3D modelleerimise vahendid.

  • Lisage Inventor LT lahendus juba äraproovitud AutoCAD LT tarkvara kõrvale ja laske oma meeskonnal valida, milliseid vahendeid nad konkreetse projekti või projektietapi jaoks kasutaksid.
  • Juurutage Inventor LT pakutav 3D etapi kaupa, ilma AutoCAD LT tarkvaraga teostatavaid projekte segamata.
  • Vähendage oma tarkvara litsentside haldamise ja uuendamise kulusid ostes litsentsi, mis sisaldab AutoCAD LT ja Inventor LT.
AILTS2015

Mis on Inventor LT?
Inventor LT on Autodeski tootmisvaldkonna tooteperekonna Inventor väiksem ja odavam liige. Samuti nagu AutoCAD LT on AutoCADi lihtsustatud versioon on ka Inventorist tehtud soodsam ja vähemate võimalustega nö. säästupakett, mis sobib peaasjalikult inseneridele, kes soovivad või vajavad osalemist digitaalse prototüübi loomisel ja protsessis, alltöövõtjatele, kes pakuvad CNC teenuseid, 3D-printimisteenuste pakkujatele, disaineritele jne.

“Lihtne nagu 1, 2, 3D!”
Inventor LT pakub täisvõimalustega detailide modelleerimiskeskkonda (part design), mitmeid CAD-tõlkimise vahendeid, automaatset DWG jooniste genereerimist ja palju muid Inventori tarkvara võimalusi.
Peamisteks erinevusteks Inventori täisversiooniga on koostude loomise, lehtmetalli spetsiaalvahendite, tugevusarvutuse ja erinevate simulatsioonide puudumine. Samuti on Inventor LT-l puudu aplikatsioonide loomise ja kasutamise vahendid (API).

ailts2011_pic1
ailts2011_pic2