Konto

Power BI

Power BI asetab visuaalse analüütika teie käeulatusse. Selle võimsa tööriistaga saate luua interaktiivseid andmete visualiseeringuid ja aruandeid.

 

Kategooria:

Toote kirjeldus

Ühendage, kombineerige ja mudelleerige ning visualiseerige oma andmeid. Asetage oma visuaalid täpselt sinna, kuhu soovite, analüüsige ja uurige oma andmeid ning jagage sisu oma meeskonnaga, avaldades need Power BI veebiteenuses. Loe andmete visualiseerimisest täpsemalt.

 

Power BI dashboardi näidis demoettevõtte Merit Aktiva andmete baasil.

Spetsialistid

Kristel Uibo

Usesoft AS, projektijuht

Haridus: Lõpetamas Tartu Ülikooli õppekava Conversion Master in IT, MSc. Varasemalt saanud magistrikraadi sotsioloogias ja organisatsioonikäitumises. Usesoftis on Kristel tegelenud 10+ aastat Autodeski CAD/BIM tarkvaradega. Ühtlasi juhib Kristel Digitaalehitusklastris andmete töörühma.

Leonid Lipin

Usesoft AS, süsteemiarhitekt

Leonid Lipin on süsteemiarhitekt, kellel on Microsoft Certified: Azure Solutions Architect Expert sertifikaat. Ta on spetsialiseerunud integreerimislahenduste arendamisele, kasutades Microsoft Power Platformi, SharePointi, Teamsi ning sidudes need Autodeski, OpenAI, Merit, Pipedrive'i jt teenustega. Leonid oskab analüüsida andmeid Microsoft Power BI-ga, luua automatiseeritud vooge Power Automate'iga ning tegeleda ERP süsteemi ärianalüüsiga. Leonid omab mitmeid Microsofti sertifikaate, sealhulgas Azure Administrator Associate ja Power BI Data Analyst Associate, mis tõendavad tema laialdasi oskusi IT valdkonnas.

Küsi lisainfot

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.