Konto

Tagasiside kursusele

1 Ootus ja hinnang kursusele2 Uued oskused3 Soovitus Ootus ja hinnang kursuseleKursuse nimi Osaleja nimiEmail 1. Kursus vastas minu vajadusteleNõustunPigem nõustunPigem ei nõustuEi nõustuEi oska öelda2. Hinnang kursusele üldiseltOlen rahulPigem rahulNii ja naaPigem ei jäänud rahuleEi jäänud rahule3. Hinnang klassi arvutiteleOlen rahulPigem rahulNii ja naaPigem ei jäänud rahuleEi jäänud rahuleEi oska vastata/osalesin veebikursusel4. Hinnang koolituskeskuseleOlen rahulPigem rahulNii ja [...]

Reaalajas veebikursused

Usesofti koolituskeskus pakub hetkel kõiki kursuseid reaalajas instruktori poolt juhendatavate veebikursustena. Kursuse programmis ega mahus veebikursuste puhul muudatusi pole. Ainus erinevus seisneb selles, et õpetaja ja osaleja ei asu füüsiliselt samas ruumis.

Usesoft koolituskeskuse töökorraldus seoses COVID-19 levikuga

Seoses koroonaviiruse jõudmisega Eestisse jälgib Usesoft AS koolitustel osalejate, lektorite ja oma meeskonna tervise ja meelerahu huvides aktiivselt kõikide ametkondade soovitusi, mis on seotud koroonaviiruse leviku tõkestamisega ning tegutseb neile vastavalt. Hetkel pakub Usesofti koolituskeskus kõiki kursuseid reaalajas instruktori poolt juhendatavate veebikursustena.

Massive Presence Website