Konto

Tootedisain ja -arendus

Tootedisain ja -arendus

Disain, modelleerimine, simulatsioonid, testimine
ja tootmise ettevalmistus

Leidke huvitavatele probleemidele elegantsed lahendused

Maailmas, mis on täis keerulisi väljakutseid, usute, et hea disain ja inseneritöö suudavad need kõik lahendada. Nii ka Autodesk.

Võidujooksus edukate toodete turule toomise nimel on efektiivsus ülioluline. Efektiivsus, mis tuleneb täiustatud koostööga töövoogudest, sujuvamatest projekteerimis- ja inseneriprotsessidest ning lähenemisviisidest andmetele, mis avavad uued väärtused.

Tarkvara

Usesoft on Autodeski Gold Partner ning Autodeski tarkvara ametlik edasimüüja Eestis aastast 1992

Autodesk PDM Collection

Product Design & Manufacturing Collection koondab Autodeski tootmisvaldkonnale suunatud tooted.

PDM Collection on kogum rakendusi, mis pakuvad laiendatud võimalusi kasutajatele, kes loovad keerulisemaid ning eritellimusena valmivaid töid, seadmeid ning süsteeme. Tootes sisalduvad lisaks Inventor-ile, AutoCAD-ile ning Fusion360-le ka nende toodete laiendused nagu Inventor Tolerance Analysis, Inventor Nesting ning Inventor CAM.

Koolitused

Ettevõte on Autodeski sertifitseeritud koolituskeskus (Authorised Training Center) aastast 1998

Tootedisaini digipädevuse komplektkursus Inventori baasil

Kursus annab vajalikud oskused toote disainimiseks kaasaegsete digivahenditega. Komplektkursuse läbinud kuulaja omandab tootedisaini baasoskused 3D mudelite loomiseks Inventor tarkvaraga.

Tutvutakse tugevusarvutuste ja modelleerimist kiirendavate töövoogudega Inventoris (eelkõige metallkonstruktsioonide ja mööbli valdkonnas). Vaadeldakse Fusion 360 pilvetehnoloogia plusse Inventori kasutajale: tugevusarvutuse moodul, piltide renderdamine ja konstruktsioonide optimeerimist (generative design). Õpitakse jääke optimeerivast tootmise ettevalmistamist Inventoriga (Inventor Nesting). Samuti antakse ülevaade ülevaade CAD tarkvara andmehaldusest Autodesk Vaulti-ga.

Spetsialistid

Meie instruktorid on Autodeski poolt atesteeritud või/ja omavad tarkvara konsulteerimisel ja koolitamisel pikaajalist kogemust

tonis-ots

Tõnis Ots

Usesoft AS, Autodeski poolt atesteeritud instruktor / DoWisely OÜ, konsultant
danero

Danero-Ander Toomsalu

DoWisely OÜ, CAD designer

Infopäring

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Võta ühendust

Usesoft AS

+372 6 305 105
[email protected]

Tobaise 8, 10147 Tallinn

Kristel-Uibo