Konto

Autodesk Forma

Autodesk Forma

Pilverakendus varases staadiumis planeerimiseks

Mõistke varaste projekteerimisotsuste süsinikumõju! Autodesk Forma võimaldab nüüd ka kehastunud süsiniku analüüsi, mis AI toel aitab arhitektidel mõista ja testida süsiniku mõju juba projekteerimise esimestest sammudest alates. Vaata lähemalt

Uue põlvkonna kinnisvaraobjekti planeerimine ja analüüs

Forma annab arhitektidele ja linnaplaneerijatele töövahendid objektide kiiremaks ning efektiivsemaks planeerimiseks juba projekti algstaadiumis. Tulemuseks on lahendused ja teostatavusuuringud, mille puhul võite kindel olla, et kõiki paremaid võimalusi on kaalutud.

Forma võimaldab kinnisvaraarendajatel objekte lihtsamalt hinnata ja arendada. Olenemata sellest, kas tegemist on objekti hanke või arendamisega, saate olla kindel, et võtate krundist maksimumi.

Mida Forma võimaldab?

Esialgne mudel 30 minutiga

Loo kiire kontseptuaalne mudel, mis baseerub pärismaailma andmetel.

Generatiivne disain & automatiseerimine

Loo lihtsalt erinevaid lahendusi, genereeri variante, võrdle ja optimeeri.

AI toega analüüsid

Teosta reaalajas analüüsid, nagu päike, müra, tuul ja mikrokliima.

Digitaalselt esimesest päevast alates

Looge 3D-mudel, mis aitab teil algusest peale mõista objekti piire, maastikku, ümbritsevat keskkonda ja regulatiivseid piiranguid.

Kasutage generatiivset disaini ja avastage objekti jaoks rohkem võimalusi kui kunagi varem. Analüüsige, hinnake ja võrrelge samaaegselt mitut erinevat kavandit – seda kõike ühes kiires ja katkematus töövoos.

Nutikas planeerimise protsess vähendab oluliselt aega, mis kulub teostatavusuuringutest hankeni ning hankest objekti planeerimise ja ehitamiseni.

Sina loo disain, Forma analüüsib

Pange teostatavusuuringutel tööle tehisintellekt. Kasutage analüüsis kuni 100 erinevat kriteeriumit- maatüki piire, maastiku, ümbritsevaid hooneid, teid ja sellega kaasnevat liiklust, tuult, päevavalgust jms.

Reaalajas geomeetriline analüüs. Hoonestuse tiheduse ja mahu arvutused viiakse läbi mõne minuti jooksul. Analüüsige faktoreid, mis võiks ohtu seada projekti mahu või teostatavuse.

Õigusnormide järgimine. Päevavalgusest kuni mürani, veenduge, et projekt vastab kohalikele õigusnormidele ja vähendage riske, mis võivad objekti teostatavust hiljem ohustada.

Müüdavus. Vastus  kõige olulisemale küsimusele – kas inimesed tahaksid seal elada? Leidke, millises ulatuses on tagatud päevavalgus ja kui paljudes korterites on nauditavad vaated.

Mõistke varaste projekteerimisotsuste süsinikumõju

Arvestades kliimamuutuste tõsiseid reaalsusi, on hädavajalik, et võtaksime otsustavaid samme süsinikuheitmete vähendamiseks. Siiski jääb ehitatud keskkond, mis vastutab üle 40% kõigist kasvuhoonegaaside heitmetest, suures osas kontrollimata.

Autodesk Forma kehastatud süsiniku analüüs, mis on toetatud tehisintellektiga, aitab arhitektidel mõista ja testida süsiniku mõju juba projekteerimise esimestest sammudest alates.

Valige alati parim lahendus

Uurige mitut stsenaariumi, et luua nõuetele vastav plaan, mis tagab nii maksimaalset kasutuse kui ka elukeskkonna kvaliteedi.

Igal hetkel võimalik erinevaid plaane kõrvutada ja leida iga projekti juures nende nõrkused ja tugevused. Forma laseb korraga võrrelda mudelit ja projektiga seotud olulisi näitajaid, tehes parima lahenduse valimise lihtsamaks.

Konkureerige edukalt. Saate muuta maa hinna määramise läbimõeldumaks, teha täpsemaid pakkumisi ja võimaluse võita rohkem objekte.

Läbipaistev koostöö ja kommunikatsioon

Digitaalne töövoog, mis viib arusaamise ja paremate otsuste tegemiseni. Suurendage mõistmist kaastöötajate, huvigruppide ja planeerimisasutuste vahel, kasutades ühtset platvormi, kus kõik osalejad saavad andmeid hõlpsalt visualiseerida ja kus muudatusi saab teha tundide, mitte nädalate jooksul.

Parema kommunikatsiooni tagab digitaliseeritud mudel koos andmeanalüüsiga, mis võimaldab näidata arendajatele projekti kasulikkust või kinnitada naabruskonnale, et tulevane arendus ei mõjuta nende elukeskkonda negatiivselt.

Tasuta viewer võimaldab projekte pilves jagada ka kaastöötajatega, kes Forma litsentsi ei oma.

Sujuv integreerimine

Koostöö Revitiga. Tehke Formas esialgsed kavandid ja analüüsid ning viige need siis edasi Revitisse detailsemaks modelleerimiseks.

Import ja eksport. Paljude failivormingute, sealhulgas IFC ja OBJ toega – liigutage oma mudel muusse AEC-tarkvarasse ja sealt tagasi.

Forma peamised funktsioonid

Juurdepääs kõigele, mida vajate objekti hindamiseks ja planeerimiseks

Renderdatud 3D keskkond

Objekti erinevad võimalused generatiivse disaini abil

Integreeritud analüüsid - päevavalgus, päikesevalgus, geomeetria, õueala pindala, vaated,
mikrokliima ja müra

Kasutusvalmis andmekogumid

Looge täielikult digitaliseeritud töövoog koos juba olemasolevate tööriistadega, nagu
Revit

Automaatsed mahuarvutused

Mudeli eksport/import olemasoleva tarkvara ja Forma vahel

Intuitiivne ja lihtne kasutamine - omandage Forma kahe tunniga!

AI-abiga visandamise tööriistad

Parkimisala planeerimise tööriist

Korterite paigutuse lahendus

Andmete visualiseerimine

8 põhjust, miks proovida Format

Kas olete valmis arendama järgmise põlvkonna elukeskkonda?

1

Vähendage objekti hindamise aega 50% võrra

Forma annab juurdepääsu kõigele, mida vajate objekti hindamiseks – kasutusvalmis andmekogumid, integreeritud analüüsid, automaatsed mahuarvutused ja nutikad visanditööriistad – kõik ühes tarkvaras.

2

Hinnake objekte täpsemalt

Kasulikust mahust kuni müra ja parkimiseni, töötage läbi andmetel põhinevad võimalused, et teha informeeritud otsused ja vähendada võimalikku riski.

3

Tuvastage riskid varakult

Forma aitab teil luua arenduseprojektile tõenduspõhise baasi. Töötades läbi erinevad stsenaariumid, saate teha suuremahulisi otsuseid ilma, et paneksid ohtu oma eelarve. Kõike seda juba projekti varajases staadiumis.

4

Analüüsige minutite, mitte nädalatega

Omades põhjalikke analüüse juba esimesest päevast, on võimalik mõista projektiga kaasnevaid riske, kiirendada otsuste vastu võtmist ja tagada objekti vastavus nõuetele.

5

Maksimeerige oma tulupotentsiaal

 Viige oma nägemus ellu ilma kompromisse tegemata. Leidke lahendus, mis tagab nii maksimaalse kasuliku mahu kui ka elukeskkonna kvaliteedi. Kasutage tarkvaras olevaid vahendeid, et genereerida ja võrrelda erinevaid stsenaariumeid ning leida parim kontseptsioon oma arenduseks.

6

Parandage kommunikatsiooni

Kasutage koostööks mõeldud platvormi, kus igaüks saab vaevata võrrelda erinevaid ettepanekuid ja näha sellega kaasnevaid tagajärgi.

7

Tõstke oma konkurentsivõimekust

Olge oma konkurentidest ees ja võitke rohkem pakkumisi. Digitaliseerimine aitab näha lahendusi täna ja tulevikus.

8

Koostöö Revitiga

Tehke Formas esialgsed kavandid ja analüüsid ning viige need siis edasi Revitisse detailsemaks modelleerimiseks.

Kuidas osta?

Autodesk Forma sisaldub AEC Collectionis, aga seda on võimalik tellida ka eraldiseisvalt

AEC Collection

Arhitektidele, inseneridele ja ehitajatele mõeldud BIM ja CAD töövahendid, mis toetavad projekti eskiisist ehituseni.

Autodesk Forma

Forma on Autodeski pilvepõhine rakendus varases staadiumis planeerimiseks.

Kokkuvõtteks

Tutvu Forma tööpõhimõtetega lähemalt ning vaata ka seotud teenuseid ja tooteid

maa

Pilvelahendused ehitusvaldkonnale

Tutvu andmeid koondavate pilvelahendustega ehitusvaldkonnale

2017 Architecture, Engineering & Construction Collection hero image. Rendering of an abstract composition designed and rendered in Autodesk(R) 3ds Max(R) software.

Autodesk AEC Collection

Arhitektidele, inseneridele ja ehitajatele mõeldud BIM ja CAD töövahendid, mis toetavad projekti eskiisist ehituseni.

Infopäring

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Võta ühendust

Usesoft AS

+372 6 305 105
[email protected]

Tobaise 8, 10147 Tallinn

Kristel-Uibo