Konto

Autodesk BIM Collaborate Pro

Autodesk
BIM Collaborate Pro

Hoia oma BIM projektid rööbastel

Autodesk BIM Collaborate Pro

Pilvelahendus BIM projektide koordineerimiseks

Projekteerijatelt nõutakse järjest kiiremaid, kvaliteetsemaid ja soodsamaid tulemusi. Aga kuidas nendeni jõuda? Ikka asjatundliku ja hästi kokku töötava meeskonnaga. Aga isegi kõige ideaalsem meeskond vajab koostöö korraldamiseks häid tehnilisi abivahendeid.

Miks on koostöö nii tähtis?

Vaata BIM Seminar 2023 ettekande salvestust

Kuidas muudab Autodesk Cloud BIM-andmetele ligipääsu lihtsaks ja teeb need arusaadvaks projekti kõikidele sidusrühmadele? Kuidas see parandab efektiivsust, säilitades turvastandardid, loob konkurentsieeliseid ja aitab ületada AEC tööstuse uusi väljakutseid?

 

 Andrzej Samsonowicz (Technical Sales Specialist AEC CHS/Poland at Autodesk Computation and Generative Design Specialist)

Milliseid võimalusi toode pakub?

BIM Collaborate ja BIM Collaborate Pro funktsionaalsus

Autodesk BIM Collaborate on lahendus koordineerivale, aga seejuures ehk otseselt ise mitte BIM tarkvarades projekteerivale osapoolele – projekteerimise projektijuhtidele, vastutavatele inseneridele ja tellija esindajatele.

Autodesk BIM Collaborate PRO pakub lisaks lahendust Revit, Civil 3D ja Plant 3D projekteerijale, kes vajab distantsilt üheaegselt osa-mudelites koostöö tegemise võimekust.

Keskne projektipank (CDE)

Hallake ja jagage faile ühel ühendatud dokumendi-haldusplatvormil, et kõigil meeskonnaliikmetel on juurdepääs õigele ja vajalikule teabele.

Automaatne ristumiste kontroll

Laadige üles multidistsiplinaarsed mudelid ja tuvastage automaatselt ristumised. Säästke aega ristumiste ülevaatamisel automaatse rühmitamise ja dünaamiliste ristumistaluvuste filtritega.​

Veateadete haldus

Muutke ristumised hõlpsalt probleemideks ja määrake need lahendamiseks sobivale poolele. Jälgige ja kontrollige parandusi samas kohas.

Koostöö korraldus

Muutke projekteerimise dokumentatsioon projektipõhiseks kirjeks, et jäädvustada ja hallata projekteerimisandmete vahetamist projektimeeskondade vahel.

Revit Cloud Worksharing

Tööta Revitis koos laiendatud meeskonnaga kõikjalt – distantsilt projektis osalemine​, pilvepõhiselt projektmeeskonnas üheaegse koostöö teostamine.

Civil 3D koostöötamine

Civil 3D projektide haldamine pilves​ mis tahes asukohast ja laiendatud meeskondadega – automaatne failide lukustamine​, andmete otseteed ja xrefid.

Kuidas osta?

Telli toode otse e-poest või küsi pakkumine

Kuidas rakendada?

Vaata ka koolitusi, kuidas BIM Collaborate Pro-d rakendada

Infopäring

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Võta ühendust

Usesoft AS

+372 6 305 105
[email protected]

Tobaise 8, 10147 Tallinn

Kristel-Uibo