Konto

AutoCAD LT

AutoCAD LT on AutoCADi lihtsustatud versioon tasandiliseks joonestamiseks pakkudes 2D mõttes AutoCADiga praktiliselt võrdseid võimalusi.

AutoCAD LT võimaldab luua jooniseid kõige erinevamate valdkondade tarbeks. Tänu oma universaalsusele on ta muutunud sisuliselt arvutijoonestamise standardiks. Paljud projekteerimis- ja tootmisettevõtted vahetavad tehnikaalast informatsiooni just AutoCADi failide kujul.

Telli AutoCAD LT veebist

autocad-lt-2017-badge-1024px

AutoCADi lihtsustatud versioon AutoCAD LT ei sisalda 3D jooniste loomise vahendeid, küll aga avab neid, kuna failiformaat on sama. Puudub ka visualiseerimise (ingl. render) võimalus, mis kuulub peamiselt 3D jooniste juurde. Lisaks puuduvad lisaprogrammeerimise, projektihalduse ja võrgulitsentsi vahendid ning rida muid funktsioone.
AutoCAD LT kasutamisel aitavad projekteerijat ka joonestamise täpsus, hõlbus mõõtmestamine, võimalus lugeda jooniselt pikkusi ja pindalasid, lihtne paljundamine (väljatrükk e. plotting) ja palju muud, mis kõik kokkuvõttes kiirendavad tööd, vähendavad eksimise võimalusi ja lõpuks muudavad projekteerimisprotsessi efektiivsemaks ja odavamaks.

AutoCAD LT on saadaval nii Windowsi kui ka Mac operatsioonisüsteemi jaoks. AutoCAD LT for Mac näeb välja nagu kõik teisedki Maci tarkvarad ning ei vaja töötamiseks Windowsi partitsiooni, BootCamp’i ega Parallels’i.
Müüakse neid erinevate toodetena. Ostmisel anna kindlasti teada, kumba versiooni soovid.