Konto

Autodesk viewer

Autodesk viewer Autodeski tasuta pilveteenusena töötav vaatur-tarkvara (viewer), mis toetab üle 50 erineva failiformaadi. Mine aadressile  viewer.autodesk.com, lae oma fail üles ja vaata. Tarkvara töötab pilveteenusena, st alla laadima midagi ei pea. Isegi kasutajakontot ei pea omama.

Toetades üle 50 erineva failiformaadi on tegemist ilmselt kõige laiahaardelisema vaaturiga. Levinumatest: DWG, RVT, FBX, 3DS, IFC, IAM, STEP, IGES jne. Formaatide nimekiri on ära toodud teenuse lehel viewer.autodesk.com.

Üleslaetud fail võib olla nii 2D kui 3D. Vaatur kuvab valitud objekti parameetreid. DWG kihtide nimekirjas saab kiiresti kihte välja lülitada või isoleerida. Sama saab teha 3D puhul objekti kategooriate vm klassifitsiooni järgi. 3D mudeli puhul on võimalus teha lõikeid ning soovi korral mudel juppideks eraldada.

Faili säilitatakse pilves 30 päeva ning selleks, et selle aja jooksul failile ligi pääseda saab lasta endale saata e-mail spetsiifilise lingiga. Loomulikult saab seda linki jagada teistega. Koostöövahend  Live Review võimaldab ka pilti teistega reaalajas jagada ning selle kõrvale tekstiaknas juttu ajada. See on nagu Messenger koos pildiga.

Ava Autodesk viewer