Konto

web-fusion-training-cover

Autodesk Fusion – tootedisaini kursuste seeria

Fusion tootedisaini
kursuste seeria

Terviklik ülevaade toote disainimisest kaasaegsete digivahenditega

Autodesk Fusion

Autodesk Fusion on pilvepõhine integreeritud tootearenduse platvorm, mis ühendab 3D modelleerimise, CAD, CAM, CAE ja PCB funktsioone. Platvorm on välja töötatud selleks, et pakkuda professionaalsete tootedisainerite ja inseneride jaoks tõhusat ja paindlikku töövahendit idee visualiseerimisest kuni tootmise ettevalmistamiseni.

Selle omaduste hulka kuulub:

  • Täielik CAD/CAM tarkvaralahendus, mis võimaldab kõike alates toote sketšist kuni CNC töötlemiseni.
  • Tööriistad generatiivseks disainiks, simulatsioonideks ja tugevusarvutusteks.
  • Pilvepõhine platvorm, mis võimaldab meeskondadel koostööd teha reaalajas, igal ajal ja igalt poolt.

Loe Autodesk Fusioni kohta lähemalt.

Autodesk Fusion Tootedisaini kursuste seeria

Autodesk Fusion – Tootedisaini kursuste seeria annab tervikliku ülevaate toote disainimisest kaasaegsete digivahenditega.

Kursustel antakse tootedisaini baasoskused 3D mudelite loomiseks, detailidest ja koostudest parameetriliste mudelite projekteerimiseks ning jooniste vormistamiseks.

Samuti antakse ülevaade tugevusarvutustest, mudeli keerukamatest modelleerimisvahenditest ning tootmise ettevalmistamisest (CAM) ja 3D printimisest. Lisaks vaadeldakse pilvelahenduse eeliseid koostöö seisukohalt lähtuvalt nii projekteerimismeeskonna siseselt kui ka klientidega suhtlemisel.

 

01. Fusion baaskursus

Koolitusel õpitakse kasutama Autodesk Fusion 360 tarkvara detailidest ja koostudest parameetriliste mudelite projekteerimiseks ning jooniste vormistamiseks. Vaadeldakse Fusion 360 pilvelahenduse eeliseid koostöö seisukohalt lähtuvalt nii projekteerimismeeskonna siseselt kui ka klientidega suhtlemisel.

02. Tugevusarvutused Fusion tarkvaraga

Koolitus annab ülevaate Fusion 360 tugevusarvutuste moodulist. Prototüüpimine on tootearenduses kulukas ja aeganõudev protsess, seetõttu on konstruktsioonide tugevuse analüüsimisel mõistlik kasutada tarkvaralisi vahendeid.

03. Modelleerimise erikursus Fusion tarkvaraga

Koolitus annab ülevaate Fusion 360 keerukamatest modelleerimise vahenditest. Autodesk Fusion 360 omab nii häid parameetrilise 3D CAD programmi kui ka T-splain tehnoloogia abil keerulise kujuga objektide modelleerimise vahendeid.

04. CAM töötuba

Koolitusel teeme praktiliste näidetena läbi CAM-s freesimise, puurimise, treimise ning detailide paketi laserlõikuse ettevalmistamise. Arvprogrammjuhtimisega (CNC) tööpinkidele kiiremaks ja mugavamaks programmeerimiseks kasutatakse CAM tarkvara.

05. 3D printimise töötuba

Koolitus annab teoreetilised teadmised ja praktilised põhioskused 3D printimisest.

 

Registreerumine

Vali sobiv kursus või kursused ja pane ennast kirja.

Koolituskalender

august 2024

Original price was: 504€.Current price is: 352€. + km

käibemaksuga 429.44

september 2024

Original price was: 320€.Current price is: 224€. + km

käibemaksuga 273.28

Original price was: 320€.Current price is: 224€. + km

käibemaksuga 273.28

Original price was: 320€.Current price is: 224€. + km

käibemaksuga 273.28

Original price was: 640€.Current price is: 448€. + km

käibemaksuga 546.56

oktoober 2024

Original price was: 240€.Current price is: 168€. + km

käibemaksuga 204.96

 

NB! Oleme koostanud ettevõtetele ka Tootedisaini digipädevuse komplektkursuse Autodesk Fusion baasil, mis sisaldab kõiki eelmainitud kursuseid, annab hea ülevaate terviklahedusest ning võimaldab kasutada õppimiseks riikliku toetust.

Ettevõtted saavad taotleda Töötukassalt koolitustoetust töötajate IKT alaste oskuste arendamiseks, ka uue 3D konstrueerimis- ja automatiseerimistarkvara kasutuselevõtmine tootmisettevõttes. Loe meetme kohta lähemalt.

Instruktor

Tõnis Ots 

Usesoft AS, Autodeski sertifitseeritud instruktor, DoWisely OÜ, konsultant

Tõnis on erialalt diplomeritud mehaanikainsener. Ta on omandanud magistrikraadi Tallinna Tehnikaülikoolis tootmistehnika erialal. Tõnis omab CAD programmide kasutamise alal üle 15 aasta pikkust kogemust. Tema parimad teadmised on Autodeski mehaanika tarkvaradest Inventor, Vault, Autocad ja Fusion 360.

Loe ka intervjuud – Räägime Tõnisega inseneriks õppimisest, inseneritööst, CAD tarkvarast ja Inventorist

Küsi lisainfot

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.