Konto

Autodesk Single Sign-On

Autodesk Single Sign-On

Nüüd võimalik ka Autodeski tavatellimuste puhul

Autodesk Single Sign-On (SSO)

Ühekordne sisselogimine Autodeski toodetesse ja teenustesse on nüüd võimalik ka tavatellimuste puhul

Ühekordse sisselogimise puhul saavad meeskonnad kasutada oma ettevõtte IT süsteemi sisselogimseks kasutatavat kontot ja parooli ka Autodeski toodetele ja teenustele ligipääsuks.

Nüüd on ka Autodeski tavatellimuste (Standard Plan) puhul võimalik kasutada ühekordset sisselogimist (ingl single sign-on, lühendatult SSO) ja lihtsustada ligipääsu Autodeski toodetele ja teenustele. Varasemalt oli selline privileeg ainult Premium Plan lisateenusega kaasas.

Mis ühekordne sisselogimine (SSO) ja miks see hea on?

Ühekordne sisselogimine (ingl single sign-on, lühendatult SSO) on autentimise süsteem, mis võimaldab kasutajal sisse logida ühe ja sama identifikaatori ja parooliga mitmes seotud, kuid omaette seisvas tarkvarasüsteemis.

Ühekordse sisselogimise puhul saavad meeskonnad kasutada oma ettevõtte IT süsteemi sisselogimseks kasutatavat kontot ja parooli ka Autodeski toodetele ja teenustele ligipääsuks. Kaob vajadus mitmeteks kasutajanimedeks ja salasõnadeks. Ligipääs Autodeski tootetele ja teenustele tagatakse vastavalt teie ettevõtte reeglitele.

Loe SSO aktiveerimise kohta Autodeski lehelt täpsemalt

Kokkuvõtte koostas Kristel Uibo

BIM seminar_Tiit Tamme_035

Kristel Uibo

Usesoft AS,
projektijuht

+372 6 305 105
[email protected]


 

Haridus: Lõpetamas Tartu Ülikooli õppekava Conversion Master in IT, MSc. Varasemalt saanud magistrikraadi sotsioloogias ja organisatsioonikäitumises.

Usesoftis on Kristel tegelenud 10+ aastat Autodeski CAD/BIM tarkvaradega.

Infopäring

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.