Konto

Musta reede hinnaga tarkvara

Must reede ja kübernädal

Valitud tarkvara kuni 25% soodsam!

Kampaania raames on valitud tarkvara kuni 25% soodsam. Autodeski tarkvara soodustus kehtib uutele aastastele tellimustele. Max 20 tellimust kliendi kohta ja aktiveerimiskuupäeva saab edasi lükata kuni 7 päeva.  Pakkumine kehtib kuni 27. november 2023.

Autodesk Architecture, Engineering & Construction Collection  -10%

Autodesk Architecture, Engineering & Construction Collection koondab peamised Autodeski ehitusturule suunatud tooted nagu Revit, Civil 3D, AutoCAD, Robot, Navisworks3ds Max  ja teised ühte pakendisse. Vaata siit täielikku nimekirja toodetest.

  • AEC Collection Single ehk üksikkasutaja litsentsi hind 1-aastaks 3051€ + km (tavahind 3390€ + km)

Autodesk Product Design & Manufacturing Collection -10%

Autodesk Product Design & Manufacturing Collection koondab peamised Autodeski tootmise ettevalmistamiseks suunatud tooted nagu Inventor, Fusion 360, AutoCAD, Navisworks3ds Max  ja teised ühte pakendisse. Vaata siit nimekirja toodetest.

  • PDM Collection Single ehk üksikkasutaja litsentsi hind 1-aastaks 2799€ + km (tavahind 3110€ + km)

AutoCAD LT  -25%

AutoCAD LT on AutoCADi lihtsustatud versioon tasandiliseks joonestamiseks. AutoCAD LT pakub 2D-joonestamise mõttes tava-AutoCADiga praktiliselt võrdseid võimalusi.

AutoCAD Revit LT Suite -25%

Komplekt, millesse kuulub AutoCAD LT ja Revit LT tarkvara.  Revit LT pakub Revit Architecture väiksema sugulasena BIM modelleerimise peamisi töövahendeid ning sobib eriti hästi väiksemale büroole, et alustada BIM modelleerimisega.

 Fusion 360 kuni soodushinnaga -25%!

Fusion 360 on pilvepõhine 3D modelleerimise, CAD, CAM, CAE ja PCB tarkvaraplatvorm professionaalseks tootedisaniks ning tootmise ettevalmistamiseks. Vaata lähemalt. Küsi ka Fusion laienduste hinda!

  • Fusion 360 aastane tellimus  360€+ km (tavahind 480€ + km)

AutoCAD Toolsets -20%

Joonestustarkvara standard. Alates 2019 versioonist sisaldab AutoCAD ka vahendeid arhitektuurseks ja mehaaniliseks disainiks, 3D Map ja muud funktsionaalsust. Ehk siis funktsionaalsusi, mida eelnevalt pakuti eraldi toodetena nagu AutoCAD Architecture , AutoCAD MEP, AutoCAD 3D MAP, AutoCAD Mechanical, AutoCAD Plant 3D, AutoCAD Electrical ja AutoCAD Raster Design.

  • AutoCAD Toolsets Single ehk üksikkasutaja litsentsi hind on 1-aastaks 1548€+ km (tavahind 1935€ + km)

V-ray, Enscape ja Corona – 20%

Uued aastased tellimused 20% soodsamalt: V-Ray® Solo, V-Ray Premium, V-Ray Enterprise, Corona Solo, Corona Premium, Enscape Fixed, Enscape Floating, Vantage ja Chaos Cloud – 100 credit pack.

SketchUp Pro – 20%, kuni 01.12.2023 *

SketchUp on programm ruumiliste (3D) objektide ja stseenide kujundamiseks, mille loomisel on seatud eesmärgiks luua traditsiooniliste vahendite (pliiats, paber) kasutamisele sarnanev keskkond ja mille omandamine algtasemel on kerge ja kaasahaarav.

  • SketchUp Pro 1-aastaks 255.20€ + km (tavahind 319€ + km)

 

SketchUp pro kampaania tingimusi vaata siit: https://usesoft.ee/saasta-20-sketchup-pro-pealt/


Lisaks on sooduspakkumised ka Autodesk 3ds Max ja Maya. Vaata kõiki soodushindadega tooteid postituse lõpust.

Telli tooted otse veebipoest või küsi pakkumine

Vaata, millised tooted osalevad kampaanias ja telli otse veebist või küsi pakkumine.

Hinnapäring

  • Soovitav tarkvara/teenus

  • Kes ja kuidas kasutaks?

  • Sinu kontakt