Konto

AutoCAD algkursus

336 + km

Ettevalmistuskursus AutoCADi 2D põhikursuse edukaks läbimiseks. Kursuse eesmärgiks on tutvustada AutoCADi keskkonda ning põhilisi tasapinnalise (2D) joonestamise töövõtteid.
Tootekood: - Kategooriad: , ,
Tarkvara Icon

Tarkvara

Usesoft on Autodeski Gold Partner ning tarkvara ametlik edasimüüja Eestis aastast 1992

Koolitused Icon

Koolitused

Ettevõte on Autodeski sertifitseeritud koolituskeskus (Authorised Training Center) aastast 1998

Spetsialistid Icon

Spetsialistid

Meie instruktorid on Autodeski poolt atesteeritud või/ja omavad tarkvara konsulteerimisel ja koolitamisel pikaajalist kogemust

Lisainfo

Kursuse maht

Täiendõppe punktid

3,8 Inseneride Liidu poolt kinnitatud TP-d

Läbiviimise koht

Toimumise aeg

Päevakava

Operatsioonisüsteem

Toote kirjeldus

Kursuse eesmärgiks on anda esmane ülevaade tasapinnalise (2D) joonestamise võimalustest AutoCAD-iga ning omandada põhi- ja 3D kursusel osalemiseks vajalikud algteadmised ja -oskused. Algkursuse tempo on põhikursusest aeglasem ja käsitlusviis põhjalikum.

Vaata õppekava

Kursuse lõpetanu:
– omab ülevaadet AutoCADi töökeskkonnast;
– oskab kasutada esmaseid tasapinnalisi (2D) joonestusvahendeid ja -võtteid AutoCAD-is;
– oskab kasutada esmaseid tasapinnaliste (2D) jooniste modifitseerimisvõtteid AutoCAD-is.

Sihtrühm
Algkursus on mõeldud inimestele, kes pole varem AutoCADiga kokku puutunud. Eelduseks on Windows-keskkonna elementaarne valdamine.

Kursuse sisu
Kursus toimub AutoCAD baasil, kus kõik teemad töötatakse läbi vastavate harjutuste sooritamisega. Lisaks saavad kuulajad tasuta kirjaliku õppematerjali, mis sisaldab teemade kirjeldusi koos harjutuste illustratsioonidega ja lahenduskäigu kirjeldusega. Iga kursuse läbinu saab tasuta kaasa kursuste konspekti, mis sisaldab rohkem ülesandeid kui klassis käsitletakse, pakkudes nii võimalust iseseisvaks tööks ja täites mingil määral õpiku funktsioone. Samuti anname osalejatele võimaluse lisaväärtusena vaadata tasuta salvestatud 3 tunnist AutoCAD e-algkursust. Kõigil kursusel osalejatel soovitame alla laadida AutoCAD LT 30 päevane tasuta prooviversioon, siis saab harjutamist „kodus“ jätkata.

Vaata ka AutoCAD kursuste komplekte!

AutoCAD alg + 2D põhikursus

 AutoCAD alg + 2D põhikursus + 3D kursus

AutoCAD alg + 2D põhikursus + Revit

AutoCAD alg + 2D põhikursus + Civil 3D baaskursus

AutoCAD alg + 2D põhikursus + Inventor baaskursus

Kursusel läbitavad teemad

• Tutvumine AutoCADi liidesega (interface);
• Joonestusala, malljoonised (Templates), navigeerimine joonisel;
• Jooned ja punktid, koordinaadid, otsekaugus;
• Lihtsamad joonestusvahendid: joon, ring, ristkülik, hulknurk;
• Lihtsamad modifitseerimisvahendid: teisaldamine, kopeerimine, pööramine, massiivid.

Osalejate arvamus

Koolitus oli hästi organiseeritud. Samm sammult selgitamine oli väga põhjalik ja koolitaja ei väsinud üle kordamast ikka ja jälle tekkinud küsimusi. Maitsev kohv hoidis pea selge ning suupisted meele erksana. Hea koolipäev!
Kätlin, Tallinn (osales kursusel 2022)

Väga asjalik ja konkreetne kursus ja kursuse juhendaja. Piisavalt ülesandeid. Kõiki aidatakse personaalselt. Arvan, et sama hea (vahetu kontakt) kui klassikoolitus, kuid kodust lahkumata.
Urmo (osales reaalajas veebikursusel 2022)

Koolitus on suurepärane algajale, kes ei tea midagi Autocadist. Kõik on suurepäraselt ja lihtsalt seletatud lahti. Juhendaja selgitab ja õpetab mitut erinevat võimalust, kuidas miskit lahendada ning ei kiirusta, keegi maha ei jää ning, kui vaja võtab hetke, et selgitada personaalselt.
Eeva-Gloria, Tallinn (osales kursusel 2023)

Kõik oli super. Olen väga rahul, et valisin Teie ettevõtte enda arendamiseks ja koolituse läbimiseks.
Riina, Tallinn (osales kursusel 2023)

Instruktorid

Hele Järv

Usesoft AS, Autodeski poolt atesteeritud instruktor

Haridus: Hele Järv on Tallinna Tehnikaülikooli keemia- ja materjalitehnoloogia teaduskonna puidutöötlemise eriala magistrant ning on lõpetanud Tallinna Tehnikakõrgkooli ehitusarhitektuuri eriala. Töötanud arhitektina mitmetes ettevõtetes. Hele töötab Usesoftis tarkvara konsultantiga alates aastast 2015 ja AutoCAD koolitajana alates aastast 2019.

Kadri Maikov

Usesoft AS, Autodeski poolt atesteeritud instruktor

Haridus: Eesti Maaülikooli maastikuarhitektuur, (PhD). Kadri Maikov on Eesti Maaülikooli maastikuarhitektuuri eriala lektor. Ta annab loenguid nii Eestis kui Soome ülikoolis HAMK (University of Applied Sciences). Kadri on teinud mitmeid haljastusprojekte ja võistlustöid aktiivselt alates 1999 aastast. Ta kuulub mitmesse peamiselt maastikukujundusega tegelevasse liitu ning kirjutab aktiivselt populaarteaduslikel kui ka teaduslikel teemadel.

Jaak Aavik

Usesoft AS, Autodeski poolt atesteeritud instruktor

Haridus: Jaak on lõpetanud nii Kunstiülikooli disainieriala kui Tehnikaülikooli sildade ja teede eriala. Töötanud disaineri ja konstruktorina mitmetes ettevõtetes ja õppejõuna nii Kunstiülikoolis kui ka muudes kõrgkoolides. Töötab Usesoftis CAD tarkvara konsultandi ja koolitajana alates aastast 2006. Jaak on andnud välja mitmeid CAD tarkvara õpikuid ja arendanud CAD tarkvara koolitusmaterjale.

Küsi lisainfot

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Sulle võib meeldida ka…