Konto

Laborid

Tasuta tarkvaratutvustused harjutustega. Labor viiakse läbi Usesofti arvutiklassis, kuhu mahub korraga maksimaalselt 8 inimest. Kõik osalejad saavad kasutamiseks arvuti vastava tarkvaraga.

Näitan kõiki 7 tulemust

 • Revit Architecture labor

  0 + km
  Labori eesmärgiks on anda esmane ülevaade ehitusinfo modelleerimise (BIM) põhimõttel töötava tarkvara Revit Architecture võimalustest. Lisaks esitleme Revit Live tarkvara võimalusi.
 • BIM 360 tarkvara labor

  0 + km
  Labor annab ülevaate digitehnoloogia kasutamisest ehitusjuhtimisel ning tutvustab Autodesk BIM 360 tarkvaraplatvormi selle saavutamiseks.
 • Fusion 360 tarkvara labor

  0 + km
  Labor annab ülevaate modelleerimistarkvarast Fusion 360.
 • Spacemaker AI labor

  0 + km
  Spacemaker on Autodeski pilvepõhine AI-tarkvara, mis aitab planeerida ja analüüsida uusi kinnisvaraprojekte.

  Spacemaker annab arhitektidele, linnaplaneeriatele ja kinnisvara arendajatele töövahendid objektide kiiremaks ning efektiivsemaks planeerimiseks juba projekti algstaadiumis ning aitab hinnata kinnisvaraobjekti väärtust ning erinevaid võimalusi, tugevusi ja riske.

  Ootame laboratoorsele tööle kõiki, kes soovivad tarkvara oma käega proovida ning teha oma esimene kinnisvaraobjekti analüüs Spacemaker AI abiga.

 • Civil 3D labor

  0 + km
  Laboratoorse töö käigus tutvume põgusalt Civil 3D ja Recap tarkvara töökeskkonnaga ning vaatame, mis on esimesed sammud infra-mudeli loomiseks.
 • Dynamo labor

  0 + km
  Labor annab ülevaate Autodesk Revitile mõeldud Dynamo skriptimiskeskkonnast ning vaadeldakse visuaalse programmeerimise põhimõtteid.
 • 3ds Max labor

  Labori eesmärgiks on anda esmane ülevaade 3D animatsiooni, renderdamise ja modelleerimise võimalustest 3ds Max-iga.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute sellega.
Tutvu ka ettevõtte andmetöötlustingimustega.

OK