Konto

Fusion 360 tarkvara labor

0 + km

Labor annab ülevaate modelleerimistarkvarast Fusion 360.
Kategooriad: ,

Lisainfo

Läbiviimise koht

Kursuse maht

Toimumise aeg
Päevakava

Toote kirjeldus

Sihtrühm
Labor on mõeldud tootearenduse, inseneritööga ja disainiga kokkupuutuvatele või sellest huvituvatele inimestele.

Labori sisu
Demotakse Fusion 360 tarkvara kasutajaliidest ja põhilisi töövahendeid. Tutvustatakse parameetrilise 3D CAD põhialuseid. Vaadeldakse projektidega töötamist pilvekeskkonnas, detailide modelleerimist ja nendest jooniste vormistamist ning kuidas teha mudelist kenasid pilte. Vaadeldakse ka tugevusarvutuste ja CAM mooduleid. Programmi esitletakse vastavate harjutuste varal.

Pane tähele! Start-up ettevõtetele, tudengitele, hobikasutajatele ning entusiastidele pakub Autodesk Fusion 360 tarkvara kasutamisvõimalust tasuta.

Vaata Fusion 360 baaskursuse tutvustust

Laboris läbitavad teemad

Labori algosas demonstreeritakse Fusion 360 tarkvara kasutajaliidest ja põhilisi töövahendeid. Tutvustatakse parameetrilise 3D CAD põhialuseid. Vaadeldakse projektidega töötamist pilvekeskkonnas, detailide modelleerimist ja nendest jooniste vormistamist ning kuidas teha mudelist kenasid pilte. Vaadeldakse ka tugevusarvutuste ja CAM mooduleid. Tarkvara esitletakse vastavate harjutuste varal.

Tõnis Ots

Laborit juhendab Autodeski poolt atesteeritud instruktor Tõnis Ots.
Tõnis on omandanud magistrikraadi Tallinna Tehnikaülikoolis tootmistehnika erialal. Omab CAD programmide kasutamise alal üle 15 aasta pikkust kogemust. Viimased 10 aastat olnud Autodesk Inventor programmi kasutaja ja konsultant.