Konto

BIM 360 tarkvara labor

0 + km

Labor annab ülevaate digitehnoloogia kasutamisest ehitusjuhtimisel ning tutvustab Autodesk BIM 360 tarkvaraplatvormi selle saavutamiseks.

Laost otsas

Kategooria:
Tarkvara Icon

Tarkvara

Usesoft on Autodeski Gold Partner ning tarkvara ametlik edasimüüja Eestis aastast 1992

Koolitused Icon

Koolitused

Ettevõte on Autodeski sertifitseeritud koolituskeskus (Authorised Training Center) aastast 1998

Spetsialistid Icon

Spetsialistid

Meie instruktorid on Autodeski poolt atesteeritud või/ja omavad tarkvara konsulteerimisel ja koolitamisel pikaajalist kogemust

Lisainfo

Läbiviimise koht

Kursuse maht

Toimumise aeg
Päevakava

Toote kirjeldus

Sihtrühm
Labor on mõeldud ehitusjuhtidele, projekteerijatele ja tellijatele.

Labori sisu
Labor annab põgusa ülevaate digitehnoloogia kasutamisest peaasjalikult ehitusjuhtimisel ning tutvustab Autodesk BIM 360 tarkvaraplatvormi selle saavutamiseks.

Laboris osaleja:
– Saab ülevaate kaasaegse ehitusjuhtimise võimalustest;
– Tutvunud Autodesk BIM 360 platvormiga;
– Saab praktilise BIM 360 Docs kasutamise kogemuse.

Vaata BIM 360 Docs tutvustust

Laboris läbitavad teemad

Labor annab põgusa ülevaate digitehnoloogia kasutamisest ehitusjuhtimisel ning tutvustab Autodesk BIM 360 tarkvaraplatvormi selle saavutamiseks.

Laboris osaleja:
– Saab ülevaate kaasaegse ehitusjuhtimise võimalustest;
– Tutvunud Autodesk BIM 360 platvormiga;
– Saab praktilise BIM 360 Docs kasutamise kogemuse.

Hendrik Park

Laborit juhendab Hendrik Park.
Hendrik on töödanud 4 aastat üldehituse objektijuhina (KVL Ehitus OÜ) ja hiljem ka projekteerimise projektijuhina (Novarc Group AS). Hetkel töötab BIM konsultandina ettevõttes Usesoft AS ning lööb kaasa ka ühes Eesti IT start-up ettevõttes (Intelsys.build OÜ) tootejuhina.
Objektijuhina töötades omandas kogemust tsiviilehitustöid nii pea- kui ka alltöövõtu korras pakkuvas ettevõttes. Olles alati olnud huvitatud kaasaegsest digitehnoloogiast, katsetas ja ka rakendas ka oma igapäevatöös erinevaid võimalikke tehnoloogilisi lahendusi selle lihtsustamiseks. Olgu näitena siis objektil tahvelarvuti igapäevane rakendamine aastast 2013 või ka laialdane erialaste tarkvarade kasutamine teistel platvormidel.
Projekteerimise projektijuhina ühes Eesti suurimas projekteerimisteenust pakkumist ettevõttes on aga lähemalt näinud ka selle valdkonna telgitaguseid. Juba aastaid projekteerimistöid ehitusinfomudelis (BIM) tegevas ettevõttes on omandatud laiemad teadmised projekteerimise protsessist mudelikeskkonnas. Täiendavalt on osalenud ka ettevõttesisestes tehnoloogia alases arendusprojektides, aga ka kaasa löönud näiteks Digitaalehituse klastri tegevustes.

Haridus: Eesti Maaülikool ehituseriala