Konto

Civil 3D labor

0 + km

Laboratoorse töö käigus tutvume põgusalt Civil 3D ja Recap tarkvara töökeskkonnaga ning vaatame, mis on esimesed sammud infra-mudeli loomiseks.
Kategooriad: ,
Tarkvara Icon

Tarkvara

Usesoft on Autodeski Gold Partner ning tarkvara ametlik edasimüüja Eestis aastast 1992

Koolitused Icon

Koolitused

Ettevõte on Autodeski sertifitseeritud koolituskeskus (Authorised Training Center) aastast 1998

Spetsialistid Icon

Spetsialistid

Meie instruktorid on Autodeski poolt atesteeritud või/ja omavad tarkvara konsulteerimisel ja koolitamisel pikaajalist kogemust

Lisainfo

Läbiviimise koht

Kursuse maht

Päevakava

Toote kirjeldus

Sihtrühm
Autodesk AutoCAD Civil 3D on mõeldud geodeetidele, planeerijatele ja taristu projekteerijatele. Ootame laboratoorsele tööle kõiki, kes soovivad tarkvara oma käega proovida ning teha oma esimene pinnamudel, pikiprofiil Civil 3D töövahenditega.

Labori sisu
Taristute projekteerimisel on oluline millised on lähteandmed ning millist osa neist saab kasutada mudel-projekteerimises. Laboratoorse töö käigus tutvume põgusalt Civil 3D tarkvara töökeskkonnaga ning vaatame, mis on esimesed sammud et koostada infra-mudel. Tutvume lähteandmetega kasutamisvõimalustega ning baasteadmistega kuidas navigeerida 3D keskkonnas. Töökäigus kasutame Autodesk ReCap tarkvara, punktipilve töötlemiseks, et saaks punktipilve Autodesk tarkvarades edasi kasutada.

Vaata Civil 3D baaskursuse tutvustust

Laboris läbitavad teemad

Laboratoorse töö käigus tutvume põgusalt Civil 3D tarkvara töökeskkonnaga ning vaatame, mis on esimesed sammud infa-mudeli loomiseks. Tutvume lähteandmetega kasutamisvõimalustega ja koostamine pinnamudeli, teeme pikiprofiili, millel küljes automaatselt vajalik info, mida oleme harjunud tööjoonistel nägema. Koostame 3D-corridor-mudeli kraavist ning proovime teha lihtsamaid mahuarvutusi. Töökäigus kasutame Autodesk ReCap tarkvara, punktipilve töötlemiseks, et saaks punktipilve Autodesk tarkvarades edasi kasutada.

Instruktorid

Ingmar Aija

Infrakit OÜ, juhatuse liige Usesoft AS, tarkvara konsultant

Haridus: Eesti Maaülikool, veemajanduse eriala. Ingmar on töötanud projekteerijana ning Autodesk tarkvara konsultandina üle 10 aasta. Visualiseerinud InfraBIM OÜ ettevõttega enamuse Eesti viimase 10 aasta suurematest taristuprojektidest. Täna toimetab Ingmar Infrakiti tarkvara platvormiga, aidates taristu ehituse protsesse digitaliseerida.