Konto

Dynamo labor

0 + km

Labor annab ülevaate Autodesk Revitile mõeldud Dynamo skriptimiskeskkonnast ning vaadeldakse visuaalse programmeerimise põhimõtteid.

Laost otsas

Kategooria:
Tarkvara Icon

Tarkvara

Usesoft on Autodeski Gold Partner ning tarkvara ametlik edasimüüja Eestis aastast 1992

Koolitused Icon

Koolitused

Ettevõte on Autodeski sertifitseeritud koolituskeskus (Authorised Training Center) aastast 1998

Spetsialistid Icon

Spetsialistid

Meie instruktorid on Autodeski poolt atesteeritud või/ja omavad tarkvara konsulteerimisel ja koolitamisel pikaajalist kogemust

Lisainfo

Läbiviimise koht

Kursuse maht

Toimumise aeg
Päevakava

Toote kirjeldus

Sihtrühm
Labor on mõeldud projekteerijatele, kes soovivad kasutusele võtta Dynamo skriptimiskeskkonna Revitis töö hõlbustamiseks. Varasem kogemus skriptimise või Dynamoga ei ole vajalik.

Labori sisu
Labor annab ülevaate Autodesk Revitile mõeldud Dynamo skriptimiskeskkonnast, mis võimaldab ise luua tööriistu, millega automatiseerida Reviti mudelite analüüsimist, loomist või muutmist. Laboris antakse ülevaade visuaalse programmeerimise põhimõtetest, millel Dynamo põhineb ja näidatakse eluliste näidete najal selle programmi kasutusvõimalusi.

Laboris läbitavad teemad

Laboris antakse ülevaade skriptimise olemusest, tutvustatakse Dynamo tööpõhimõtteid ja demonstreeritakse tarkvara erinevaid kasutusvõimalusi:
• Dynamo kasutamine rutiinsete ülesannete automatiseerimiseks Revitis
• Reviti elementide loomine algoritmiliselt genereeritud geomeetriaga
• Dynamo Playeri kasutamine teiste poolt loodud skriptide käivitamiseks

Taavi Lõoke

Laborit juhendab Taavi Lõoke.
Taavi on lõpetanud Eesti Kunstiakadeemia arhitektuuri eriala. Ta töötab arhitektuuri ja programmeerimise piirimail tegutsevas startupis Creatomus Solutions ning on huvitatud programmeerimise vahendite kasutamisest arhitektide töö hõlbustamiseks.