Konto

Allahindlus!

AutoCAD 2D põhikursus

345432 + km

Kursuse eesmärk on tutvustada peamisi tasapinnaliste (2D) joonistega töötamise vahendeid AutoCAD-is: liitjooni, kihte, väljatrükki, annotatsioone, plokke, viirutusi jms, et koos algkursusel omandatud joonestamise kogemusega saavutada põhilised oskused ja ülevaade programmist.
Puhasta
Tootekood: - Kategooriad: ,

Lisainfo

Kursuse maht

Täiendõppe punktid

7,2 Inseneride Liidu poolt kinnitatud TP-d

Läbiviimise koht

Toimumise aeg

,

Päevakava

Operatsioonisüsteem

Toote kirjeldus

Kursuse eesmärk on tutvustada peamisi tasapinnaliste (2D) joonistega töötamise vahendeid AutoCAD-is: liitjooni, kihte, väljatrükki, annotatsioone, plokke, viirutusi jms, et koos algkursusel omandatud joonestamise kogemusega saavutada põhilised oskused ja ülevaade programmist.

Vaata õppekava

Kursuse lõpetanu:
– oskab seadistada mõõteobjekte ja mõõtmestada tasapinnalisi (2D) jooniseid;
– oskab kasutada tasapinnaliste (2D) jooniste töötlemisel vajalikke vahendeid (liitjoon, annotatsioon, plokk, viirutus);
– oskab opereerida kihtidega;
– oskab seadistada tasapinnaliste (2D) jooniste väljatrükki;
– oskab tasapinnalisi (2D) jooniseid välja trükkida.

Sihtrühm
Kursus on algkursuse jätkuks, pakkudes põhjalikumat ülevaadet AutoCADist. Oodatud on ka inimesed, kes juba töötavad AutoCADiga, kuid soovivad ennast täiendada põhikursuse teemade osas. On soovitatav, et osalejad valdavad algkursusel käsitletud programmi elemente (vt. AutoCADi algkursuse kirjeldust), et kursusel takerdumata kaasa töötada.

Kursuse sisu
Kursus toimub AutoCADi baasil, kus kõik teemad töötatakse läbi vastavate harjutuste sooritamisega. Lisaks saavad kuulajad tasuta kirjaliku õppematerjali, mis sisaldab teemade kirjeldusi koos harjutuste illustratsioonidega ja lahenduskäigu kirjeldusega. Algkursusel läbitud teemasid puudutatakse ainult põgusalt, eeldades, et need on juba omandatud. Iga kursuse läbinu saab tasuta kaasa kursuste konspekti, mis sisaldab rohkem ülesandeid kui klassis käsitletakse, pakkudes nii võimalust iseseisvaks tööks ja täites mingil määral õpiku funktsioone. Kõigil kursusel osalejatel soovitatakse alla laadida AutoCAD LT 30 päevane tasuta prooviversioon, siis saab harjutamist „kodus“ jätkata.

Vaata ka AutoCAD kursuste komplekte!

AutoCAD 2D alg + põhikursus

 AutoCAD 2D alg + põhi + 3D kursus

AutoCAD 2D alg + põhikursus + Revit

AutoCAD 2D alg + põhikursus + Civil 3D baaskursus

AutoCAD 2D alg + põhikursus + Inventor baaskursus

Kursusel läbitavad teemad:

Joonestamine kihtidel

Liitjooned ja splainid; liitjoonte modifitseerimine

Jooniste lugemine; info jooniselt

Mudeli ruum ja paberi ruum, vaateaknad

Plokid ja nende redigeerimine

Välisviited (Xrefid)

Viirutused

Hoone plaani ja vaadete koostamine

Jooniste sätestamine väljatrükiks

Jaak Aavik/Kadri Maikov

Kursust juhendab Tallinnas Autodeski poolt atesteeritud instruktor Jaak Aavik.
Jaak on lõpetanud nii Kunstiülikooli disainieriala kui Tehnikaülikooli sildade ja teede eriala. Töötanud disaineri ja konstruktorina mitmetes ettevõtetes ja õppejõuna nii Kunstiülikoolis kui ka muudes kõrgkoolides. Töötab Usesoftis CAD tarkvara konsultandi ja koolitajana alates aastast 2006. Jaak on andnud välja mitmeid CAD tarkvara õpikuid ja arendanud CAD tarkvara koolitusmaterjale.

Tartus juhendab kursust Autodeski poolt atesteeritud instruktor Kadri Maikov.
Kadri on Eesti Maaülikooli maastikuarhitektuuri eriala doktorant. Maastikuarhitektuuri eriala lektor, annab loenguid nii Eestis kui Soome ülikoolis HAMK (University of Applied Sciences). Kadri on teinud mitmeid haljastusprojekte ja võistlustöid aktiivselt alates 1999 aastast. Kuulub mitmesse peamiselt maastikukujundusega tegelevasse liitu ning kirjutab aktiivselt poplaarteaduslikel kui teaduslikel teemadel.

Küsi lisainfot

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Sulle võib meeldida ka…

Massive Presence Website