Konto

civil-3d-2020-badge-1024px

Autodesk Civil 3D ja Infraworks 2020 uuendused

Aprillikuus uuendas Autodesk mitmete enda tarkvarade versioone, sealhulgas ka taristu projekteerimiseks ja planeerimiseks mõeldud tarkvara Civil 3D ja Infraworks, mis nüüd kannavad versiooninurbrit 2020! Kui Sul on juba tellimus, aga Sa ei ole veel uusimaid versioone allalaadinud, siis lae need alla Autodesk iseteeninduskeskkonnast manage.autodesk.com.

Peamised Infraworks 2020 uuendused:

Allpool olevast youtube playlistist, saab ülevaate Infraworks 2020 uuendustest. Infraworks 2020 lisandus eelmisel aastal võimalus kasutada ESRI ArcGIS online andmeid, nüüd sai funktsionaalsus taas uuendatud ning võimalik on lisaks andmete lugemisele ka andmeid kirjutada tagasi otse andmebaasi (write back) ilma Infraworks tarkvarast lahkumata. Teine täiendus, millele juhiks tähelepanu on Infraworksis sildade mudeli koostamisel parameetrite täiendamine läbi Exceli töölehe, mille abil on kogu silla parameetrid visuaalselt lihtsamini hallatavad. Täpsemalt vaata siit videotest!

Telli uus Infraworks või katseta prooviversiooni!

Peamised Civil 3D 2020 uuendused:

Civil 3D 2020 uuendustest on üks peamiseid täiendusi DYNAMO for Civil 3D lisandumine, mis võimaldab projekteerimise protsesse automatiseerida. Täiendusi sai ka isevoolsete torude analüüsi töövahend Gravity Network Analysis. Täpsemalt juba vaata videotest!

Telli uus Civil 3D või katseta prooviversiooni!

Ühtne infokeskkond infra jaoks

Suurte projektide ja andmemahtude haldamiseks tasub tutvuda ka Vault 2020, BIM 360 tarkvara platvormidega, mis on integreeritud Civil3D tarkvaraga. Jooniste versioonihaldus, failide jagamine projektmeeskonnaga, ligipääsuõiguste haldamine ja kõik muu, mis kaasneb andmete haldamisega – leiab nendest tarkvaralahendustest.Vaata lahendust tutvustavat videot!

Rohkem infot ja lugemist infra lahendustest leiab „Autodesk Infrastructure Reimagined“ veebilehelt:

Ingmar Aija
Autodeski poolt atesteeritud instruktor


Ingmar on lõpetanud Eesti Maaülikooli, veemajanduse eriala. Töötanud projekteerijana ning Autodesk tarkvara konsultandina üle 8 aasta. Selle aja jooksul on Ingmar nõustanud ning koolitanud paljusid Eesti taristu ehitus-ja projekteerimisvaldkonnas tegutsejaid kasutama Civil3D tarkvara hüvesid.

Loe lähemalt Civil 3D kursusest