Konto

Navisworks Manage aastane tellimus

2 615 + km

Navisworks tooteperekond pakub lahendusi ehitus- ja tootmisvaldkonnas, kus on tarvis kogu projekti vaadelda ja analüüsida ühes andmeterikkas keskkonnas.
Tootekood: 507L1-WW7694-T202 Navisworks Manage 2020 Single - Annual Subscription Kategooriad: , Silt:
Tarkvara Icon

Tarkvara

Usesoft on Autodeski Gold Partner ning tarkvara ametlik edasimüüja Eestis aastast 1992

Koolitused Icon

Koolitused

Ettevõte on Autodeski sertifitseeritud koolituskeskus (Authorised Training Center) aastast 1998

Spetsialistid Icon

Spetsialistid

Meie instruktorid on Autodeski poolt atesteeritud või/ja omavad tarkvara konsulteerimisel ja koolitamisel pikaajalist kogemust

Teadmiseks:
– Ka tarkvaratellimuse ehk subscription-i puhul paigaldatakse tarkvara kasutaja arvutisse;
– Tellimusperioodi vältel on saadaval kõik tarkvara uuendused, aga samuti kolm varasemat versiooni tarkvarast;
– Litsentsi võib kasutada nii tööl, kodus kui reisil;
– Autodesk lubab subscription-i kasutajatele omalt poolt Advanced tehnilist tuge.

Lae 30 päevaks alla Naviswork Manage prooviversioon.

Enne Autodeski tarkvara ostu sooritamist tutvuge tarkvara ja arvutile esitatavate nõuetega ning litsentsitingimustega:
https://www.autodesk.eu/support/system-requirements/overview
https://www.autodesk.com/company/terms-of-use/en/general-terms

Toote kirjeldus

Navisworks tooteperekond pakub lahendusi ehitus- ja tootmisvaldkonnas, kus on tarvis kogu projekti vaadelda ja analüüsida ühes andmeterikkas keskkonnas.

Navisworksi projektianalüüsi lahendused võimaldavad projekti kõik osad kokku viia, olgu selleks ehitusobjekt või käitis.

Arhitektuuri, konstruktsiooni ja ehituse valdkonnas on kaks 3D projekti ülevaatus- ja analüüsilahendust ning üks tasuta vaatamistarkvara (viewer). Kõik need aitavad laiendatud projektmeeskonnal saada paremat ülevaadet projekti koostööst:

Autodesk Navisworks tooted kombineerivad kvaliteetsed 3D andmed AutoCADi, Reviti ja Inventori platvormi toodetelt, samuti lihtsama geomeetria ja andmeid ka muudest tarkvaradest ning võimaldavad seega dünaamilist kogu projekti ülevaadet:

  • 3D koordinatsiooni analüüsiks
  • 4D planeerimise simulatsiooniks
  • Fotorealistlikuks visualiseeringuks

Tulemusena saadav kogu projekti andmeid hõlmav kogum on võimalik publitseerida Autodesk Navisworks enda NWD või 3D DWF formaadis. Nende formaatide vaatlemiseks lisakulutusi tegema ei pea – vastavad tasuta viewer’id on olemas.

Autodesk Navisworks Manage
Autodesk Navisworks Manage on igakülgne projekti ülevaatustarkvara arhitektuuri, konstruktsiooni ja ehitusspetsialistidele, kes vajavad projektist korralikku ülevaadet ning prognoosimisvõimalust. Autodesk Navisworks Manage pakub vajalikke töövahendeid sujuvaks inseneri- ja ehitustööks.

Autodesk Navisworks Manage on Navisworksi tooteperekonna kõige täiuslikum toode, sisaldades ka kogu Autodesk Navisworks Simulate funktsionaalsuse. Autodesk Navisworks Manage lisab Autodesk Navisworks Simulate funktsioonidele täpseid vigade ja elementide lõikumise konfliktide analüüsi ja haldamise võimalused. Pakkudes ühilduvat, koordineeritud ja korrektset ehitusdokumentatsiooni muudab Navisworks Manage projekti kulgemise sujuvaks aidates vähendada peale aja- ja rahalise kulu ka ehitusel tekkivaid jäätmeid.

Navisworks Manage on vahend, mis annab ehituse juhtimisel kindlustunde, kuna väga palju vearohket käsitsitööd (aja- ja asukohakontroll, ehitusplatsi koordineerimine jms) tehakse ära tarkvara vahenditega leides automaatselt vigu, identifitseerides neid, luues raporteid ja analüüsides olukordi 3D projekti mudelis.

Autodesk Navisworks Simulate
Autodesk Navisworks Simulate pakub kogu mudeli vaatlemisele ühes keskkonnas juurde ka neljanda mõõtme – aja simuleerimisvõimalused ehitusprotsessis ning võimsad visualiseerimisvahendid. Sisuliselt täiendatakse olemasolevat projekteerimisinfot eesmärgiga tuua projekti kavatsused paremini välja ja teha arusaadavamaks ning simuleerida ehituskulgu parema prognoositavuse nimel.

Ristumiste kontroll Märkuste tegemine Mõõtmisvahendid

Mobiilne ligipääs Mudeli ja ehitusinfo kombineerimine Objektide animeerimine

Fotorealistlik visualiseerimine Reaalajas navigeerimine Töövahendid ülevaate saamiseks

Toetatud failiformaadid