Konto

Allahindlus!

SketchUp PRO baaskursus

Original price was: 504€.Current price is: 352€. + km

Sketchup võimaldab tekitada 3D jooniseid „pliiatsi ja paberi“ sarnaste võtetega, et kiiresti luua ilmekas ruumiline mudel juba esialgse eskiisi alusel ning esitleda oma ideed kaastöötajatele ja klientidele. Kursusel tutvustatakse SketchUp tasuta versiooni ja SketchUp Pro kasutamise võimalusi ja võtteid 2D/3D jooniste loomiseks.
Tootekood: - Kategooriad: , , , Silt:
Tarkvara Icon

Tarkvara

Usesoft on Autodeski Gold Partner ning tarkvara ametlik edasimüüja Eestis aastast 1992

Koolitused Icon

Koolitused

Ettevõte on Autodeski sertifitseeritud koolituskeskus (Authorised Training Center) aastast 1998

Spetsialistid Icon

Spetsialistid

Meie instruktorid on Autodeski poolt atesteeritud või/ja omavad tarkvara konsulteerimisel ja koolitamisel pikaajalist kogemust

Lisainfo

Kursuse maht

Läbiviimise koht

Toimumise aeg

Päevakava

Toote kirjeldus

Sketchup võimaldab tekitada 3D jooniseid „pliiatsi ja paberi“ sarnaste võtetega, et kiiresti luua ilmekas ruumiline mudel juba esialgse eskiisi alusel ning esitleda oma ideed kaastöötajatele ja klientidele. Sketchupi väljundit võib kuvastada (render) mitmel viisil: otse välja trükkida, salvestada pikselfailina töötlemiseks fototöötlusprogrammiga või vektorkujundina töötlemiseks vektortarkvaraga jms. Kursuse eesmärgiks on tutvustada programmi Sketchup kasutamise võimalusi ja õpetada võtteid 3D jooniste loomiseks.

Vaata õppekava

Kursuse läbinu oskab:
– Luua arhitektuursete ja ka diskreetsete objektide ruumilisi mudeleid nii „tühjalt kohalt“ kui ka tasapinnaliste jooniste (näiteks .dwg) alusel ning kuvada neid päikesevalguse ja varjudega;
– Luua (PRO versioonis) jooniste lehti, mis on varustatud mõõtmete, annotatsioonide, kirjanurkade jms paberjooniste atribuutidega;
– Laadida ja kasutada Warehouse’ saidilt valmis mudeleid ja lisamooduleid.

Sihtrühm
Kursuse edukaks läbimiseks on vajalik omada ettekujutust ruumilisest situatsioonist ja selle esitamisest tasapinnalisel meediumil (paberil, arvuti ekraanil). Samuti peaks kursusel osaleja valdama Windowsi või OSX operatsioonisüsteeme tavakasutaja tasemel (oskama navigeerida andmekandjatel failide leidmiseks ja salvestamiseks). Vajalik on ka arusaamine vektor- ja pikselgraafika olemusest ja erinevustest.

Kursuse sisu
Kursus viiakse läbi SketchUp Pro baasil ehkki kahel esimesel päeval käsitletakse teemasid, mis on kasutavad ka programmi vabavarana saadava Sketchup Free versioonis. Kursus on kombinatsioon loengumaterjalidest, esitlustest ning iseseisvatest, instruktori juhendamisel täidetavatest ülesannetest. Kõiki teemasid käsitletakse koos vastavate harjutuste sooritamisega. Kursuste kuulajad saavad kaasa kursuste konspekti, kus koos teemade kirjeldustega on toodud ka harjutuste sooritamise käik ja vastavad illustratsioonid, nii et harjutusi saaks lahendada ka iseseisvalt.

Kursusel läbitavad teemad:

• SketchUpi keskkond, töövahendid;
• Tasapinnaliste kontuuride joonestamine;
• Ruumiliste objektide genereerimine tasapinnalistest kontuuridest;
• Liigutamine ja pööramine. Napsamine (Inference);
• Grupid ja komponendid. Palett Outliner. Komponentide laadimine 3D Warehouse lehelt;
• Objektide omavaheline suhtlus (lõikumine, Solid Tools);
• Materjalid ja värvused. Valgus ja värjud;
• TIN pinnad (maastikud));
• Stseenid ja animeerimine;
• Objektide sidumine fotodega. Geograafilise asupaiga seadistamine. Google Earth;
• Layout. Vaadete asetamine joonise lehele. Joonise mõõtmestamine;
• Lisamoodulid (Extensions). Nende tähtsus ja allikad.

Olen kursusega väga rahul, kuna SketchUP baaskoolitus ja Autocad koolitused aitasid kaasa minu töö otsingule.
Kristjan, Saaremaa (osales kursusel 2023)

Instruktorid

Jaak Aavik

Usesoft AS, Autodeski poolt atesteeritud instruktor

Haridus: Jaak on lõpetanud nii Kunstiülikooli disainieriala kui Tehnikaülikooli sildade ja teede eriala. Töötanud disaineri ja konstruktorina mitmetes ettevõtetes ja õppejõuna nii Kunstiülikoolis kui ka muudes kõrgkoolides. Töötab Usesoftis CAD tarkvara konsultandi ja koolitajana alates aastast 2006. Jaak on andnud välja mitmeid CAD tarkvara õpikuid ja arendanud CAD tarkvara koolitusmaterjale.

Küsi lisainfot

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

KKK

Soovin koolitusel osaleda läbi Töötukassa. Kuidas saan registreerida?

Koolitusele saab registreerida läbi Töötukassa iseteenindusportaali, või saates registreerimissoov koos oma nime ja isikukoodiga e-kirjaga [email protected]

Registreerisin klassikoolitusele. Kas pean midagi kaasa võtma?

Klassikoolitusele registreerides ei pea ise täiendavalt midagi kaasa võtma. Kohapeal on olemas koolitusklass vajaliku tehnikaga ning saate ka koolitusmaterjali.

Mida tähendab reaalajas veebikoolitus?

Reaalajas veebikoolituse puhul juhendab õpetaja koolitust reaalajas, MS Teams keskkonna vahendusel. Kursuse programmis ega mahu ei ole muudatusi.

Kas koolituse läbides väljastatakse mulle tunnistus?

Kui õpilane on osalenud koolitusel vähemalt 75% ulatuses, väljastab Usesoft Koolituskeskus õpiväljundite omandamist kinnitava tunnistuse. Kui täidetud on ka Autodeski tagasiside ankeet, väljastab Autodesk koolitusel osalemise kohta ametliku elektroonse sertifikaadi.

Kas mul on võimalik kursust uuesti kuulata?

Kui kursuse materjal vajab kordamist ning koolitusel on vabu kohti, saab tulla kursust uuesti kuulama.

Kuidas saan peale koolitust taotleda EEL täiendõppe punkte?

Mõnel meie poolt pakutaval koolitusel on juba välja arvutatud TP-de kogus, teiste koolituste puhul saate seda teha ise. Selleks vajalik informatsioon on leitav www.usesoft.ee vastava koolituse lehelt (koolituse kestus akadeemilistes tundides, lektori kvalifikatsioon)

Sulle võib meeldida ka…