Konto

Allahindlus!

SketchUp e-kursus

Original price was: 70€.Current price is: 35€. + km

Sketchup e-kursuse eesmärgiks on anda baasoskused SketchUp tarkvara vahendite käsitlemiseks.
Tarkvara Icon

Tarkvara

Usesoft on Autodeski Gold Partner ning tarkvara ametlik edasimüüja Eestis aastast 1992

Koolitused Icon

Koolitused

Ettevõte on Autodeski sertifitseeritud koolituskeskus (Authorised Training Center) aastast 1998

Spetsialistid Icon

Spetsialistid

Meie instruktorid on Autodeski poolt atesteeritud või/ja omavad tarkvara konsulteerimisel ja koolitamisel pikaajalist kogemust

Lisainfo

Läbiviimise koht

Kehtivusaeg

Toote kirjeldus

Vaata e-kursuse näidisvideot siit

Sketchup e-kursuse eesmärgiks on anda baasoskused SketchUp tarkvara vahendite käsitlemiseks. Kursus koosneb videojuhenditest, harjutustest ja enesekontrolliküsimustest.

Salvestatud materjali on umbes 1,5 tunni ulatuses, aga materjali korralikuks omandamiseks peaks arvestama paari päevaga.
Mitmed teemad töötatakse läbi vastavate harjutuste sooritamisega, seega harjutuste kaasategemiseks peaks arvutis olema Sketchup Pro tarkvara. Kursus on salvestatud versiooniga 2021 ja vanemates versioonides võivad töövahendid paikneda või käsud toimida pisut teisiti. Kõikide õppetundide, harjutuste ja testide läbimisel väljastatakse ka tunnistus.

Kursusel läbitavad teemad:

Sissejuhatus joonestamiseks SketchUp-is – 11 minutit
Antud moodulis käsitletakse joonestamiseks sobiva töökeskkonna seadistamist SkethcUp-is, programmi tööaknas paiknevaid vahendeid ja navigeermist. Mooduli salvestatud kestvuseks on umbes 11 minutit.

Objektide joonestamine SketchUp-is – 30 minutit
Tutvustatakse ristküliku ja kõverjoonte ning ruumiliste kujundite loomist. Lisaks vaadeldakse napsamist ja tahkude stiile. Mooduli salvestatud kestvuseks on umbes 30 minutit.

Objektide muutmine SketchUp-is – 32 minutit
Moodulis vaadeldakse objektide muutmise viise nagu kopeerimine ja ümardamine ning mitmete objektide korraga muutmist. Teema kinnistamiseks tehakse fermidega maja harjutus. Mooduli salvestatud kestvuseks on umbes 32 minutit.

Objektide viimistlemine SketchUp-is – 16 minutit
Moodulis vaadeldakse viimistlemist materjalide, valguse ja varjudega. Lisaks käsitletakse mõõtmete kasutamist SketchUp-is. Mooduli salvestatud kestvuseks on umbes 16 minutit.

Vaata näidisvideot ristküliku joonestamisest

Vaata e-kursuse näidisvideot siit

 

Küsi lisainfot

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Instruktorid

Jaak Aavik

Usesoft AS, Autodeski poolt atesteeritud instruktor

Haridus: Jaak on lõpetanud nii Kunstiülikooli disainieriala kui Tehnikaülikooli sildade ja teede eriala. Töötanud disaineri ja konstruktorina mitmetes ettevõtetes ja õppejõuna nii Kunstiülikoolis kui ka muudes kõrgkoolides. Töötab Usesoftis CAD tarkvara konsultandi ja koolitajana alates aastast 2006. Jaak on andnud välja mitmeid CAD tarkvara õpikuid ja arendanud CAD tarkvara koolitusmaterjale.