Konto

SketchUp Studio aastane tellimus

722 + km

SketchUp Studio on arhitektidele ja ehitusinseneridele mõeldud komplekt viimistletud projektide ja mudelite loomiseks. Paketti kuulub SketchUp Pro, Scan Essentials, V-Ray for SketchUp ja Trimble Connect.

 

Tootekood: SketchUp Studio Kategooria: Silt:

Toote kirjeldus

SketchUp Studio on arhitektidele ja ehitusinseneridele mõeldud komplekt viimistletud projektide ja mudelite loomiseks. Paketti kuulub SketchUp Pro, Scan Essentials, V-Ray for SketchUp ja Trimble Connect. Paketina soetades tuleb hind odavam kui eraldi ostes. Palun märka! Studio on ainult Windowsi jaoks.

Loe lähemalt SketchUp Studio lehelt.

Mis on siis lisatud? Kõigepealt muidugi SketchUp 2021 nii lauaarvutitele kui brauserile ning nende vaatamisprogrammid. Scan Essentsials laseb importida, vaadata ja modelleerida otse SketchUpis punktpilveandmeid. Loe lähemalt Scan Essentsials kohta. Studio sisaldab ka visualiseerimisprogrammi V-Ray, millega saate oma mudelit visualiseerida fotorealistlikult reaalajas. Loe lähemalt V-Ray fr SketchUp kohta. 

SketchUp on programm ruumiliste (3D) objektide ja stseenide kujundamiseks, mille loomisel on seatud eesmärgiks luua traditsiooniliste vahendite (pliiats, paber) kasutamisele sarnanev keskkond ja mille omandamine algtasemel on kerge ja kaasahaarav. Selle kasutajateks võivad olla arhitektid, disainerid, ehitajad, teostajad ja insenerid ehk siis inimesed, kes vormivad meid ümbritsevat maailma. Eriti sobiv on SketchUp sisearhitektidele ja -kujundajatele, kes loovad nii üksikuid objekte nagu mööbliesemed kui ka terviklikke ruumilahendusi.

SketchUp on täisfunktsionaalne projekteerimisvahend, s.t temaga saab luua objektidest nii 3D vaateid kui ka mõõtmete ja annotatsioonidega varustatud tööjooniseid. Seetõttu võib leida näiteid, kus sellega on projekteeritud ka ehituskonstruktsioone. SketchUp on varustatud automaatse lihtsustatud visualiseerimismootoriga (render engine), mis on küll teatud piirangutega. Täielike fotolaadsete visualiseeringute loomiseks tuleb kasutada lisamooduleid, mida on saadaval nii tasulisi kui vabavaralisi.

SketchUp saadaval rendiversioonina ning samuti brauseripõhise lahendusena, kus kogu töö toimub veebikeskkonnas. Programm on saadaval nii Windowsi kui MacOS jaoks. Rendiversiooni pakette on kolm: SketchUp Shop, SketchUp Pro ja SketchUp Studio.

Loe siit SketchUp 2023 kohta

Teadmiseks:
– Ka tarkvaratellimuse ehk subscription-i puhul paigaldatakse tarkvara kasutaja arvutisse;
– Tellimusperioodi vältel on saadaval kõik tarkvara uuendused;
– Litsentsi võib kasutada kuni kahes arvutis.

Lae alla SketchUp prooviversioon.

Loe paigaldusjuhiste kohta siit: SketchUp download ja autoriseerimine.

Loe SketchUp-i õpilastele ja koolidele mõeldud litsentside kohta siit: SketchUp EDU versioonid.

Loe SketchUp-i isiklikuks kasutamiseks mõeldud litsentside kohta siit: SketchUp personal.

Enne tarkvara ostu tutvuge tarkvara ja arvutile esitatavate nõuete ning litsentsitingimustega:
https://help.sketchup.com/en/sketchup-subscriptions
https://help.sketchup.com/en/sketchup/system-requirements

Sulle võib meeldida ka…