Konto

Allahindlus!

AutoCAD 3D kursus

Original price was: 504€.Current price is: 352€. + km

3D joonestamise kursuse eesmärgiks on anda oskused AutoCADi ruumilise joonestamise vahendite käsitlemiseks.
Tootekood: - Kategooriad: , , ,
Tarkvara Icon

Tarkvara

Usesoft on Autodeski Gold Partner ning tarkvara ametlik edasimüüja Eestis aastast 1992

Koolitused Icon

Koolitused

Ettevõte on Autodeski sertifitseeritud koolituskeskus (Authorised Training Center) aastast 1998

Spetsialistid Icon

Spetsialistid

Meie instruktorid on Autodeski poolt atesteeritud või/ja omavad tarkvara konsulteerimisel ja koolitamisel pikaajalist kogemust

Lisainfo

Kursuse maht

Täiendõppe punktid

11,5 Inseneride Liidu poolt kinnitatud TP-d

Läbiviimise koht

,

Toimumise aeg

,

Päevakava

,

Operatsioonisüsteem

Toote kirjeldus

3D joonestamise kursuse eesmärgiks on anda oskused AutoCADi ruumilise joonestamise vahendite käsitlemiseks.

Vaata õppekava

Kursuse lõpetanu
– oskab luua ruumilisi objekte n-ö tühjalt kohalt, alustades kohe 3D ruumist, või lähtudes olemasolevatest tasapinnalistest kontuuridest, nagu plaanid ja vaated;
– oskab luua objekte erinevate vahenditega: võrkpinnad, surface-tüüpi pinnad ja kehad;
– oskab luua plastseid vorme Mesh- ja NURBS-tüüpi pindade abil;
– on tutvunud nii üksikobjektide (mehaanilised detailid, sisustuselemendid) kui ka ruumide ja hoonete modelleerimisega.

Sihtrühm
Kursus on loodud neile, kes oma töös vajavad jooniste ruumilist (3D) käsitlust. Kursus eeldab algteadmisi AutoCADist ning soovitavate eelteadmiste osas saate juhinduda meie algkursuse programmist (vt. AutoCADi algkursuse kirjeldust).

Kursuse sisu
Kursus toimub AutoCADi baasil. Kursusel uurime AutoCADi ruumilise joonestamise vahendeid, nende liigitust ja kasutamist. Kõiki teemasid käsitletakse koos vastavate harjutuste sooritamisega. Kursuste kuulajad saavad kaasa kursuste konspekti, kus koos teemade kirjeldustega on toodud ka harjutuste sooritamise käik ja vastavad illustratsioonid, nii et harjutusi saaks lahendada ka iseseisvalt. Samuti anname osalejatele võimaluse lisaväärtusena vaadata tasuta salvestatud 1.5 tunnist AutoCAD 3D e-kursust.

Kursusel läbitavad teemad:

• AutoCADi 3D keskkond: liidese (interface) kohandamine ruumiliseks joonestamiseks;
• Orienteerumine ruumis: koordinaatsüsteemid, vaated, kuvastiilid;
• Ruumiliste objektide liigid: jooned, pinnad, kehad;
• Jooned ruumis: 3D liitjooned, tavalised jooned, splainid. Kõrgendusega (Thickness) kontuurid;
• 2D modifitseerimisvahendite kasutamine ruumis (Move, Copy, Rotate jne.) Uued 3D vahendid (3D Rotate, 3D Move);
• Pinnad: vana tüüpi pinnad – võrkpinnad (Meshes). Pindade primitiivid, pindade loomine kontuuride abil. Pindade modifitseerimine;
• Kehad (3D solids) ja uut tüüpi pinnad – Surfaces. Kehade primitiivid. Kehade loomise vahendid: Extrude, Sweep, Loft, Revolve, Thicken;
• Kehade modelleerimine mudeliloogika funktsioonide (Boolean) abil. Kehade lõikamine;
• Kehade modifitseerimine tahkude abil (Solid Editing);
• Vahendid tasapinnaliste kujutiste loomiseks kehadest: lõikepind (Section Plane), tasapinnaline vaade (Flatshot), automatiseeritud vaatevahendid (Solview ja Soldraw).

Kursus oli hariv ja hästi koostatud. Õppejõud teadis, mida rääkis, masinad ja tarkvara töötasid nii nagu vaja ja üleüldiselt sai väga palju juurde õppimisrännakul.
Mikk, Pärnu (osales kursusel 2022)

Juhendaja Kadri Maikov oli väga teadlik AutoCAD 3D programmist ning oskas tänu sellele meid hästi juhendada ja vajadusel abiks olla. Kursuse jooksul olid enamus õpitud töövahenditest mulle uued, mistõttu sain suures mahus uusi teadmiseid, mida rakendan kindlasti oma iseseisvatel õpingutel. Aitäh Teile selle kursuse eest!
Marike, Tallinn (osales reaalajas veebikursusel 2022)

Instruktorid

Hele Järv

Usesoft AS, Autodeski poolt atesteeritud instruktor

Haridus: Hele Järv on Tallinna Tehnikaülikooli keemia- ja materjalitehnoloogia teaduskonna puidutöötlemise eriala magistrant ning on lõpetanud Tallinna Tehnikakõrgkooli ehitusarhitektuuri eriala. Töötanud arhitektina mitmetes ettevõtetes. Hele töötab Usesoftis tarkvara konsultantiga alates aastast 2015 ja AutoCAD koolitajana alates aastast 2019.

Jaak Aavik

Usesoft AS, Autodeski poolt atesteeritud instruktor

Haridus: Jaak on lõpetanud nii Kunstiülikooli disainieriala kui Tehnikaülikooli sildade ja teede eriala. Töötanud disaineri ja konstruktorina mitmetes ettevõtetes ja õppejõuna nii Kunstiülikoolis kui ka muudes kõrgkoolides. Töötab Usesoftis CAD tarkvara konsultandi ja koolitajana alates aastast 2006. Jaak on andnud välja mitmeid CAD tarkvara õpikuid ja arendanud CAD tarkvara koolitusmaterjale.

Kadri Maikov

Usesoft AS, Autodeski poolt atesteeritud instruktor

Haridus: Eesti Maaülikooli maastikuarhitektuur, (PhD). Kadri Maikov on Eesti Maaülikooli maastikuarhitektuuri eriala lektor. Ta annab loenguid nii Eestis kui Soome ülikoolis HAMK (University of Applied Sciences). Kadri on teinud mitmeid haljastusprojekte ja võistlustöid aktiivselt alates 1999 aastast. Ta kuulub mitmesse peamiselt maastikukujundusega tegelevasse liitu ning kirjutab aktiivselt populaarteaduslikel kui ka teaduslikel teemadel.

KKK

Soovin koolitusel osaleda läbi Töötukassa. Kuidas saan registreerida?

Koolitusele saab registreerida läbi Töötukassa iseteenindusportaali, või saates registreerimissoov koos oma nime ja isikukoodiga e-kirjaga [email protected]

Registreerisin klassikoolitusele. Kas pean midagi kaasa võtma?

Klassikoolitusele registreerides ei pea ise täiendavalt midagi kaasa võtma. Kohapeal on olemas koolitusklass vajaliku tehnikaga ning saate ka koolitusmaterjali.

Mida tähendab reaalajas veebikoolitus?

Reaalajas veebikoolituse puhul juhendab õpetaja koolitust reaalajas, MS Teams keskkonna vahendusel. Kursuse programmis ega mahu ei ole muudatusi.

Kas koolituse läbides väljastatakse mulle tunnistus?

Kui õpilane on osalenud koolitusel vähemalt 75% ulatuses, väljastab Usesoft Koolituskeskus õpiväljundite omandamist kinnitava tunnistuse. Kui täidetud on ka Autodeski tagasiside ankeet, väljastab Autodesk koolitusel osalemise kohta ametliku elektroonse sertifikaadi.

Kas mul on võimalik kursust uuesti kuulata?

Kui kursuse materjal vajab kordamist ning koolitusel on vabu kohti, saab tulla kursust uuesti kuulama.

Kuidas saan peale koolitust taotleda EEL täiendõppe punkte?

Mõnel meie poolt pakutaval koolitusel on juba välja arvutatud TP-de kogus, teiste koolituste puhul saate seda teha ise. Selleks vajalik informatsioon on leitav www.usesoft.ee vastava koolituse lehelt (koolituse kestus akadeemilistes tundides, lektori kvalifikatsioon)

Küsi lisainfot

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Sulle võib meeldida ka…