Konto

Autodesk tarkvara

Näitan 1–18 tulemust 23-st

 • AutoCAD Web tellimus

  100 + km
  AutoCAD Web on rakendus, mille aluseks on AutoCAD-i kasutamine nii veebis kui ka mobiilseadmes. See on pilvepõhine CAD-lahendus, mis võimaldab brauserist või nutiseadmest jooniseid vaadata, redigeerida ja jagada ning seda ilma arvutisse tarkvara installimata.
 • AutoCAD LT aastane tellimus

  460 + km
  AutoCAD LT on AutoCADi lihtsustatud versioon tasandiliseks joonestamiseks. AutoCAD LT pakub 2D-joonestamise mõttes tava-AutoCADiga praktiliselt võrdseid võimalusi.
  Vali This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
 • AutoCAD Toolsets aastane tellimus

  1 935 + km
  AutoCAD on oma olemuselt projekteerimistarkvara, mis võimaldab luua jooniseid kõige erinevamate valdkondade tarbeks. Tänu oma universaalsusele on ta muutunud sisuliselt arvutijoonestamise standardiks. Seda toodet nimetatakse tihtipeale ka “täisversiooniks”. Alates 2019 versioonist sisaldab ka erivahendeid arhitektuurseks ja mehhaaniliseks disainiks, 3D Map ja muud funktsionaalsust.
 • Autodesk Forma tellimus

  1 4304 290 + km
  Forma on Autodeski pilvepõhine rakendus varases staadiumis planeerimiseks.
  Vali This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
 • Revit LT aastane tellimus

  565 + km
  Revit LT pakub Reviti väiksema sugulasena BIM modelleerimise peamisi töövahendeid ning sobib eriti hästi väiksemale büroole, et alustada BIM modelleerimisega. Revit LT pakub kõrgekvaliteedilisi töövahendeid 3D modelleerimiseks ja dokumentatsiooni loomiseks.
 • AutoCAD Revit LT Suite aastane tellimus

  695 + km
  AutoCAD Revit LT Suite on komplekt, millesse kuulub AutoCAD LT ja Revit LT tarkvara. Revit LT pakub Revit Architecture väiksema sugulasena BIM modelleerimise peamisi töövahendeid ning sobib eriti hästi väiksemale büroole, et alustada BIM modelleerimisega. AutoCAD LT on AutoCADi lihtsustatud versioon tasandiliseks joonestamiseks.
 • Revit aastane tellimus

  2 775 + km
  Revit on spetsiaalselt BIM-metoodika jaoks loodud tarkvara. BIM ehk ehitusinfo modeleerimine on tänapäevane standard ehitusvaldkonnas võimaldades efektiivsemat ehitist ja ehitust. Revit pakub arhitektidele, inseneridele ja ehitusjuhtidele töövahendeid, mis on 3D, parameetrilised, intelligentsed, intuitiivsed. Tulemus on BIM ja ilus.
 • Navisworks Manage aastane tellimus

  2 615 + km
  Navisworks tooteperekond pakub lahendusi ehitus- ja tootmisvaldkonnas, kus on tarvis kogu projekti vaadelda ja analüüsida ühes andmeterikkas keskkonnas.
 • Civil 3D aastane tellimus

  2 650 + km
  AutoCAD Civil 3D on töövahend inseneridele teede, detailplaneeringute, geodeesia, keskkonnarajatiste jms projekteerimiseks.
 • InfraWorks

  1 990 + km
  Autodesk InfraWorks võimaldab inframudeleid reaalses kontekstis nii luua kui planeerida.
 • Autodesk Fusion tellimus

  625 + km
  Autodesk Fusion (varasemalt Fusion 360) on esimene omalaadne 3D CAD, CAM ja CAE töövahend. Ühendab pilves tervet tootearendusprotsessi ja protsessis osalejaid.
  Vali This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
 • Inventor Professional

  2 385 + km
  Autodesk Inventor on kõrgetasemeline 3D-tootearendustarkvara mehaanika- ja tootmisvaldkonna disaineritele ning inseneridele.
 • Vault Professional

  800 + km
  Autodesk Vault andmehaldustarkvara hõlbustab koostööd aidates organiseerida disainiga seonduvaid jooniseid, mudeleid, andmeid ja dokumente ning hallata nende erinevaid versioone.
 • Product Design & Manufacturing Collection

  3 110 + km
  Product Design & Manufacturing Collection on kogum rakendusi, mis pakuvad laiendatud kasutamisvõimalusi Inventor-i ning AutoCAD-i kasutajatele, kes loovad keerulisemaid töid, seadmeid ning süsteeme.
 • Maya aastane tellimus

  1 855 + km
  Oscariga auhinnatud Autodesk Maya on võimas 3D modellerimis-, animeerimis-, visualiseerimis- ja compositing-lahendus. On laialdast kasutust leidnud nii filmitööstuses kui ka arvutimängude loojate seas. Maya pakub high-end kvaliteedi töövahendeid karakterite ja efektide loomiseks.
 • ReCap Pro

  370 + km
  Lähetolukorra digitaliseerimise lahendus infomudelite loomiseks.
 • AutoCAD Architecture (AutoCAD Toolset) aastane tellimus

  1 935 + km
  AutoCAD Architecture on intelligentsete objektidega modelleerimine AutoCADi platvormil. AutoCAD Architecture on parem AutoCAD arhitektidele, kuid sobib igasuguseks ehitusmodelleerimiseks ja -joonestamiseks. Alates 2019 versioonist müüakse AutoCAD Architecture funktsionaalsust AutoCAD Toolset paketi osana. 
 • AutoCAD MEP (AutoCAD Toolsets) aastane tellimus

  1 935 + km
  AutoCAD MEP (Mechanical, Electrical, and Plumbing) on AutoCADil ja AutoCAD Architecture tehnoloogial põhinev tarkvara, mis hõlmab endas nii AEC-arhitektuuriobjekte kui ka insenertehnilist rakendusliidest ventilatsiooni-, vee-, kanali- ja elektrivõrkude projekteerimiseks. Alates 2019 versioonist müüakse AutoCAD MEP funktsionaalsust AutoCAD Toolset paketi osana.