Konto

Office_365_Cloud

Microsoft pakub pooleks aastaks tasuta Office 365 E1 teenuspaketti

Microsoft Teams on otsesuhtlust (chat, kõne ja video) ning ka laiemalt ühiskoostöö teostamist võimaldav ja seejuures ka infokeskmena toimiv platvorm, mis on mõeldud nii üks-ühele, gruppides kui ka temaatikal /projektipõhistes töörühmades koostöö teostamiseks. Täpsem info on aga Teams kodulehelt.

Microsoft pakub seoses COVID-19 kriisiga seni nende pilveteenustega veel mitte liitund organisatsioonidele pooleks aastaks tasuta Office 365 E1 teenuspaketti. Pakett sisaldab nende pakutavaid Office pilveteenuseid, sealhulgas siis Microsoft Teamsi. Täpsemalt pakkumise kohta Microsoft commitment to customers during COVID-19.

Samuti on suur tõenäosus, et teie organisatsioonil / koolil juba on Microsoft Office 365 ja seeläbi Teams. Senised kogemused on kinnitanud, et paljud lihtsalt ei tea taolise lahenduse olemasolust!

Kui tekkis küsimusi või ehk ka huvi konkreetse tarkvaralahenduse vastu, võta kindlasti ühendust. 😉

Pikemalt Usesofti digitaalehituse konsultant Hendriku Linkedin-i artiklist Distantsilt ühiskoostöö teostamine tasuta Microsoft Teams kaasabil!


Hendrik Park

on töödanud objektijuhina (KVL Ehitus OÜ), projekteerimise projektijuhina (Novarc Group AS) ja löönud tootejuhina kaasa ka ühes Eesti IT start-up ettevõttes (build.works Technologies OÜ) . Hetkel töötab digitaalaehitus konsultandina ettevõttes Usesoft AS. Põhiliseks huvialaks ongi ehitusvaldkonna digitaliseerimisega seotud küsimused. On osalenud ka erinevates digitaalehituse alastes arendustöödes, muuhulgas Digitaalehituse klastri ja EVS/TK50 tegevustes kaasalöömise läbi. Usesoftis on Hendrik keskendunud konkreetsemalt BIM 360 ja Navisworks toodetele.

Vaata ka Hendriku Linkedin-i artiklit Projektipõhiselt distantsilt ühiskoostöö Autodesk Revit kasutajatele