Konto

bim 360 design

Autodesk pakub pilvepõhist tarkvara ajutiselt tasuta

Tulenevalt hetkeolukorrast on distantsilt ühiskoostöö tegemise vajadus muutunud veel eriti kriitiliseks. Sellest on aru saanud ka Autodesk, kes pilvepõhiseid lahendusi (BIM 360 Docs/Design, Fusion 360/Team ja AutoCAD web/mobile) ajutiselt tasuta kasutamiseks pakub. NB! perioodi on pikendatud kuni 30. juuni. Loe täpsemalt Autodeski teavitused seoses Covid-19 levikuga.

Usesofti digitaalehituse konsultant Hendrik annab Linkedin-is ülevaate BIM 360 Design võimalustest Revit kasutajatele. Konkreetne tarkvaralahendus töötab muidu lisaks ka Civil 3D ja Plant 3D kasutajatele, kuid hetkel COVID-19 raames tehtud pakkumine on mõeldud just Revit tarbeks. BIM 360 Docs rakendust võib antud perioodil testida kõikide projektidega.

Loe täpsemalt Autodesk Civil 3D koostöövõimalustest BIM 360 Design abiga.

Kui tekkis küsimusi või ehk ka huvi konkreetse tarkvaralahenduse vastu, võtta kindlasti ühendust. 😉

Pikemalt Usesofti digitaalehituse konsultant Hendriku Linkedin-i artiklist Projektipõhiselt distantsilt ühiskoostöö Autodesk Revit kasutajatele


Hendrik Park

on töödanud objektijuhina (KVL Ehitus OÜ), projekteerimise projektijuhina (Novarc Group AS) ja löönud tootejuhina kaasa ka ühes Eesti IT start-up ettevõttes (build.works Technologies OÜ) . Hetkel töötab digitaalaehitus konsultandina ettevõttes Usesoft AS. Põhiliseks huvialaks ongi ehitusvaldkonna digitaliseerimisega seotud küsimused. On osalenud ka erinevates digitaalehituse alastes arendustöödes, muuhulgas Digitaalehituse klastri ja EVS/TK50 tegevustes kaasalöömise läbi. Usesoftis on Hendrik keskendunud konkreetsemalt BIM 360 ja Navisworks toodetele.

Vaata ka Hendriku Linkedin-i artiklit Distantsilt ühiskoostöö teostamine tasuta Microsoft Teams kaasabil!