Konto

Autodesk Legacy campaign

Aegunud püsilitsentsist loobumisel Autodeski tarkvara soodsam

Autodesk pakub kuni 20% soodustust tarkvara tellimustele, kui loobud aegunud tarkvara püsilitsentsist.

Kui omad sobivat aegunud tarkvara püsilitsentsi (aastast 1998 – 2020), saad selle vahetada näiteks AutoCAD®, Revit®, Inventor®, 3ds Max® või mõne muu Autodeski toote tellimuse vastu 1 aastaks 15% soodsamalt ja 3 aastaks 20% soodsamalt. Alates septembrist kadus Autodeski tarkvara 2010 ja vanemate versioonide aktiveerimistugi. Ja kuna Microsoft lõpetas Windows 7 toe 14. jaanuaril 2020, siis on tegemist hea võimalusega võtta Windows 10-le kaasa ka oma Autodeski tarkvara.

Uus hangitav tarkvaratellimus ei pea olema sama toode kui püsilitsents, millest loobutakse. Seega võib vana püsilitsentsi asemel võtta 1 või 3 aastaks soodsamalt kasutusse täiesti uue toote või tarkvara kogumiku (Industry Collection). Vahetatava LT toote puhul tuleb uus soodustusega tellimus valida LT grupi toodete seast või AutoCAD Toolset pakett.

Näiteks
aegunud versiooni AutoCAD LT 2014 püsilitsentsi omanik võib litsentsist loobudes võtta 20% soodustusega 3 aastaks kasutusele uue AutoCAD Single ehk üksikkasutaja litsentsi hinnaga 3976€+ km (tavahind 4970€ + km)
aegunud versiooni AutoCAD 2008 püsilitsentsi omanik võib litsentsist loobudes võtta 15% soodustusega 1 aastaks kasutusele uue  AEC Collection Single ehk üksikkasutaja litsentsi hinnaga 2746€+ km (tavahind 3230€ + km)

Vaata AutoCAD täisversiooni ja AutoCAD LT uue versiooni võrdlust eelnevatega.

NB! Vahetataval püsilitsentsil ei tohi olla kehtivat versiooniuuenduslepingut (maintenance plan) ja olemasolevat püsilitsentsi käesoleva pakkumisega kaasa minnes enam hiljem kasutada ei saa!

Pakkumine kehtib enamikule Autodeski tarkvaratoodetele, vaata tingimusi täpsemalt siit.

Telli Autodeski käest ülevaade kõigist oma unustatud ja aktiivsetest litsentsidest.

Pakkumine kehtib kuni 22. jaanuar 2021.

Küsi pakkumine