Konto

Grid_Hero_AutoCAD_sq

Aegunud püsilitsentsist loobumisel Autodeski tarkvara -20%

Autodesk pakub 20% soodustust tarkvara rentimisel 1 ja 3 aastaks, kui loobud aegunud tarkvara püsilitsentsist.

Kui omad sobivat aegunud tarkvara püsilitsentsi (aastast 1998 – 2019), saad selle vahetada näiteks AutoCAD®, Revit®, Inventor®, 3ds Max® või mõne muu Autodeski toote tellimuse vastu 20% soodsamalt. Alates septembrist kaob Autodeski tarkvara 2010 ja vanemate versioonide aktiveerimistugi. Ja kuna Microsoft on teatanud, et lõpetab Windows 7 toe 14. jaanuaril 2020, siis on tegemist hea võimalusega võtta Windows 10-le kaasa ka oma Autodeski tarkvara.

Uus hangitav tarkvaratellimus ei pea olema sama toode kui püsilitsents, millest loobutakse. Seega võib vana püsilitsentsi asemel võtta 1 või 3 aastaks soodsamalt kasutusse täiesti uue toote või tarkvara kogumiku (Industry Collection). Vahetatava LT toote puhul tuleb ka uus soodustusega tellimus valida LT grupi toodete seast.

Näiteks
… aegunud versiooni AutoCAD omanik võib litsentsist loobudes võtta 20% soodustusega 3 aastaks kasutusele uue Autodesk® AEC Industry Collection-i.
… AutoCAD LT 2014 püsilitsentsi omanik võib rentida Revit LT Suite 2020 litsentsi 20% soodsamalt.

NB! Vahetataval püsilitsentsil ei tohi olla kehtivat versiooniuuenduslepingut (maintenance plan) ja olemasolevat püsilitsentsi käesoleva pakkumisega kaasa minnes enam hiljem kasutada ei saa!

Pakkumine kehtib enamikule Autodeski tarkvaratoodetele, vaata tingimusi täpsemalt siit või Autodeski kampaanialehelt.

Pakkumine kehtib kuni 29. november 2019.
Loe 3-aastaste tellimuste lisasoodustuste kohta siit.

Küsi pakkumine

Massive Presence Website