Konto

Allahindlus!

AutoCAD-is mõõtmestamise e-kursus

Original price was: 36€.Current price is: 18€. + km

Kursus koosneb videojuhenditest, harjutustest ja enesekontrolliküsimustest ning annab esmased oskused mõõtmestamiseks AutoCAD-is.
Tarkvara Icon

Tarkvara

Usesoft on Autodeski Gold Partner ning tarkvara ametlik edasimüüja Eestis aastast 1992

Koolitused Icon

Koolitused

Ettevõte on Autodeski sertifitseeritud koolituskeskus (Authorised Training Center) aastast 1998

Spetsialistid Icon

Spetsialistid

Meie instruktorid on Autodeski poolt atesteeritud või/ja omavad tarkvara konsulteerimisel ja koolitamisel pikaajalist kogemust

Lisainfo

Läbiviimise koht

Kehtivusaeg

Toote kirjeldus

Vaata mõõtmestamise e-kursuse tutvustust siit

Kursus käsitleb mõõtmestamise teemat AutoCAD-is. Joonise mõõtmestamise all mõistame seejuures joonise objektide mõõtmeid tähistavate elementide – mõõtobjektide – asetamist joonisele. Kursus koosneb 3 videojuhendist, harjutustest ja enesekontrolliküsimustest ning annab esmased oskused mõõtmestamiseks AutoCAD-is. Salvestatud materjali on 23 minuti ulatuses, aga materjali korralikuks omandamiseks peaks arvestama enama ajaga. Kursus viiakse läbi AutoCAD 2016 baasil ning teemade läbitöötamisel kasutatakse allalaaditavaid .dwg formaadis harjutusfaile.

 

Kursusel läbitavad teemad:

Vaata mõõtmestamise e-kursuse tutvustust siit

Sissejuhatus mõõtmestamiseks AutoCADis
Õppetunnis anname esialgse ülevaate mõõteobjektidest ja nende stiilidest. Video salvestatud kestvuseks on umbes 4 minutit.

Mõõteobjektide seadistamine
Õppetunnis anname ülevaate mõõteobjektide stiilide valimisest ja seadistamisest stiilihalduri aknas Dimension Style Manager. Õppetunni salvestatud kestvuseks on umbes 9 minutit.

Mõõtmete kandmine joonisele
Õppetunnis räägime mõõtmete kandmisest joonisele. Õppetunni salvestatud kestvuseks on umbes 10 minutit.

Vaata näidisvideot sirgoonte joonestamisest, käskude kordamisest ja nende tagasivõtmisest

Näidisvideo

 

Küsi lisainfot

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Instruktorid

Jaak Aavik

Usesoft AS, Autodeski poolt atesteeritud instruktor

Haridus: Jaak on lõpetanud nii Kunstiülikooli disainieriala kui Tehnikaülikooli sildade ja teede eriala. Töötanud disaineri ja konstruktorina mitmetes ettevõtetes ja õppejõuna nii Kunstiülikoolis kui ka muudes kõrgkoolides. Töötab Usesoftis CAD tarkvara konsultandi ja koolitajana alates aastast 2006. Jaak on andnud välja mitmeid CAD tarkvara õpikuid ja arendanud CAD tarkvara koolitusmaterjale.

Hele Järv

Usesoft AS, Autodeski poolt atesteeritud instruktor

Haridus: Hele Järv on Tallinna Tehnikaülikooli keemia- ja materjalitehnoloogia teaduskonna puidutöötlemise eriala magistrant ning on lõpetanud Tallinna Tehnikakõrgkooli ehitusarhitektuuri eriala. Töötanud arhitektina mitmetes ettevõtetes. Hele töötab Usesoftis tarkvara konsultantiga alates aastast 2015 ja AutoCAD koolitajana alates aastast 2019.