Konto

Allahindlus!

AutoCAD-is mõõtmestamise e-kursus

18 + km

Kursus koosneb videojuhenditest, harjutustest ja enesekontrolliküsimustest ning annab esmased oskused mõõtmestamiseks AutoCAD-is.

Lisainfo

Läbiviimise koht

Kehtivusaeg

Toote kirjeldus

Vaata mõõtmestamise e-kursuse tutvustust siit

Kursus käsitleb mõõtmestamise teemat AutoCAD-is. Joonise mõõtmestamise all mõistame seejuures joonise objektide mõõtmeid tähistavate elementide – mõõtobjektide – asetamist joonisele. Kursus koosneb 3 videojuhendist, harjutustest ja enesekontrolliküsimustest ning annab esmased oskused mõõtmestamiseks AutoCAD-is. Salvestatud materjali on 23 minuti ulatuses, aga materjali korralikuks omandamiseks peaks arvestama enama ajaga. Kursus viiakse läbi AutoCAD 2016 baasil ning teemade läbitöötamisel kasutatakse allalaaditavaid .dwg formaadis harjutusfaile.

 

Kursusel läbitavad teemad:

Vaata mõõtmestamise e-kursuse tutvustust siit

Sissejuhatus mõõtmestamiseks AutoCADis
Õppetunnis anname esialgse ülevaate mõõteobjektidest ja nende stiilidest. Video salvestatud kestvuseks on umbes 4 minutit.

Mõõteobjektide seadistamine
Õppetunnis anname ülevaate mõõteobjektide stiilide valimisest ja seadistamisest stiilihalduri aknas Dimension Style Manager. Õppetunni salvestatud kestvuseks on umbes 9 minutit.

Mõõtmete kandmine joonisele
Õppetunnis räägime mõõtmete kandmisest joonisele. Õppetunni salvestatud kestvuseks on umbes 10 minutit.

Vaata näidisvideot sirgoonte joonestamisest, käskude kordamisest ja nende tagasivõtmisest

Näidisvideo

 

Jaak Aavik

Veebikursuse koostas Autodeski poolt atesteeritud instruktor Jaak Aavik.
Jaak on lõpetanud nii Kunstiülikooli disainieriala kui Tehnikaülikooli sildade ja teede eriala. Töötanud disaineri ja konstruktorina mitmetes ettevõtetes ja õppejõuna nii Kunstiülikoolis kui ka muudes kõrgkoolides. Töötab Usesoftis CAD tarkvara konsultandi ja koolitajana alates aastast 2006. Jaak on andnud välja mitmeid CAD tarkvara õpikuid ja arendanud CAD tarkvara koolitusmaterjale.

Küsi lisainfot

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute sellega.
Tutvu ka ettevõtte andmetöötlustingimustega.

OK