Konto

Allahindlus!

AutoCAD 3D e-kursus

Original price was: 70€.Current price is: 35€. + km

AutoCAD 3D e-kursuse eesmärgiks on anda baasoskused AutoCAD-i ruumilise joonestamise vahendite käsitlemiseks.
Tarkvara Icon

Tarkvara

Usesoft on Autodeski Gold Partner ning tarkvara ametlik edasimüüja Eestis aastast 1992

Koolitused Icon

Koolitused

Ettevõte on Autodeski sertifitseeritud koolituskeskus (Authorised Training Center) aastast 1998

Spetsialistid Icon

Spetsialistid

Meie instruktorid on Autodeski poolt atesteeritud või/ja omavad tarkvara konsulteerimisel ja koolitamisel pikaajalist kogemust

Lisainfo

Läbiviimise koht

Kehtivusaeg

Toote kirjeldus

Vaata e-kursuse näidisvideot siit

AutoCAD 3D e-kursuse eesmärgiks on anda baasoskused AutoCAD-i ruumilise joonestamise vahendite käsitlemiseks. Kursus koosneb videojuhenditest, harjutustest ja enesekontrolliküsimustest. Osalemine eeldab algteadmisi AutoCAD-ist. Soovitavate eelteadmiste osas saate juhinduda meie AutoCAD algkursuse programmist või vajadusel läbida AutoCAD e-algkursuse.

Salvestatud materjali on umbes 1,5 tunni ulatuses, aga materjali korralikuks omandamiseks peaks arvestama paari päevaga.
Mitmed teemad töötatakse läbi vastavate harjutuste sooritamisega, seega peab harjutuste kaasategemiseks peaks arvutis olema AutoCAD täisversioon. Kursus on salvestatud versiooniga 2022 ja vanemates versioonides võivad töövahendid paikneda või käsud toimida pisut teisiti. Kõikide õppetundide, harjutuste ja testide läbimisel väljastatakse ka tunnistus.

Kursusel läbitavad teemad:

Sissejuhatus 3D joonestamiseks AutoCAD-is – 20 minutit
Antud moodulis käsitletakse 3D joonestamiseks sobiva töökeskkonna seadistamist AutoCAD-is, programmi tööaknas paiknevaid vahendeid, navigeermist ja vaadete seadistamist. Mooduli salvestatud kestvuseks on umbes 20 minutit

3D mudelite loomine AutoCAD-is – 40 minutit
Antud moodulis käsitletakse erinevaid ruumiliste mudelite loomise viise: jooned, pinnad (faces) ja kehad (solids), võrkpindade omadusi ja nende modifitseerimist, kehade ja Surface pindade loomist tasapinnalistest kontuuridest ja kehade ja pindade loomist primitiive (geomeetrilisi kehade algkujundeid) kasutades. Mooduli salvestatud kestvuseks on umbes 40 minutit

3D mudelite loomise harjutused – 20 minutit
Antud moodulis harjutatakse kumerate vormidega objekti loomist võrkpindade vahenditega ja kehade abil detaili loomist. Mooduli salvestatud kestvuseks on umbes 20 minutit.

Vaata näidisvideot mudelite loomise vahenditest

Vaata e-kursuse näidisvideot siit

 

Küsi lisainfot

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Instruktorid

Jaak Aavik

Usesoft AS, Autodeski poolt atesteeritud instruktor

Haridus: Jaak on lõpetanud nii Kunstiülikooli disainieriala kui Tehnikaülikooli sildade ja teede eriala. Töötanud disaineri ja konstruktorina mitmetes ettevõtetes ja õppejõuna nii Kunstiülikoolis kui ka muudes kõrgkoolides. Töötab Usesoftis CAD tarkvara konsultandi ja koolitajana alates aastast 2006. Jaak on andnud välja mitmeid CAD tarkvara õpikuid ja arendanud CAD tarkvara koolitusmaterjale.