Konto

Revit Architecture töötuba: perekonnad (Family) videomaterjalid

49 + km

Videomaterjalide eesmärgiks on tutvustada Revit Architecture kasutajale seda, kuidas luua ise valmisobjekte e perekondi.
Silt:

Lisainfo

Läbiviimise koht

Kehtivusaeg

Toote kirjeldus

Reviti põhitõed on juba selged, kuid kuidas luua ise valmisobjekte e perekondi (Family)? Millega peab arvestama, mis on nende loomisel olulised aspektid? Vaatleme seda teemat laiemalt ja süvendatult.

Siin asuvad Revit Architecture töötuba: perekonnad (Family) kursuse videomaterjalid.

Kursusel läbitavad teemad:

Teeme läbi näidisülesandeid lihtsamate ja keerulisemate objektidega: modelleerimine, parameetrite lisamine, räägime kataloogidest.

Kursuse 1. päeva materjal – 4 tundi ja 7 minutit

Kursuse 2. päeva materjal – 3 tundi ja 51 minutit

Meelis Vanker

Kursust juhendab Meelis Vanker.
Meelis on arhitektuurialase hariduse saanud Tallinna Tehnikakõrgkoolist. Alates 2003. aastast on ta töötanud arhitektina erinevates büroodes (Arhitekt 11, Allianss, Kalle Rõõmuse Arhitektuuribüroo, Agabus, Endjärv & Truverk Arhitektid) ning alates 2012 ettevõttes Hüperruum OÜ. Töövahenditest tunneb Meelis põhjalikult AutoCAD ja AutoCAD Architecture tarkvara ning alates 2008. aastast on ta veendunud Revit Architecture kasutaja. Revitiga on Meelis teinud nii üksi kui meeskonnaga eramuid, kortermaju, büroohooneid, koole, multifunktsionaalseid hooneid, nendest väikseim on olnud 60 m² ja suurim 70 000 m². Tähtsamad Revitiga tehtud projektid: Kummeli kvartal Tartus (koos Agabus Arhitektidega, 3 kortermaja valmis, 6 tk töös), Öpiku maja Ülemiste Citys (koos Agabus Arhitektidega, töös/ehitamisel), Tartu vana kaubamaja kvartal (koos KTA-ga, töös/ehitamisel).

Küsi lisainfot

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.