Konto

flashcard-aec

AUTODESK-i uudised märts 2022

Autodesk peatas oma tegevuse Venemaal

Vastuseks Venemaa sõjalisele agressioonile Ukrainas, peatas Autodesk oma tegevuse Venemaal. Täpsemalt võib lugeda siit adsknews.autodesk.com/views/crisis-in-ukraine.


Alates 29. märtsist tõuseb AutoCAD LT uute ja pikendatavate tellimuste hind 5%

Autodesk mõistab, et hinnatõus ei ole kunagi meeldiv uudis. Enamuse muude tavatoodete hinnatõusu sel aastal plaanis ei ole. Seekordne hinnatõus ei puuduta ka püsilitsentsilt tellimuspõhiseks viidud ehk M2S lepingute hinda. Need hinnad muutuvad vastavalt eelnevalt avaldatud kokkuleppele.


Alates 29. märtsist tõusevad ka mitmete pilvepõhiste toodete Autodesk Docs, Build ja Takeoff hinnad 5%


Alates 29. märtsist asendatakse Cloud Credit Flex token-itega.

Autodesk Flex lahendus pakub võimalust maksta Autodeski toodete kasutuse eest ainult siis, kui neid kasutada. Tegemist on hea lahendusega, kui tooteid on vaja kasutada ainult aeg-ajalt. Tellida saab seda nii edasimüüjatelt kui otse Autodeskist. NB! Minimaalne ostukogus on 500 tokenit.


Alates 7. jaanuarist 2023 ei paku Autodesk enam 3-aastastele litsentsidele 5%-st soodushinda.

Seejuures ka püsilitsentsilt tellimuspõhiseks viidud ehk M2S 3-aastaste lepingutele.


Multi-user ehk võrgulitsentside lepingute pikendamise tähtaega viidi hilisemaks, nüüd on see võimalik kuni 7. veebruarini 2023.

Võrgulitsentside trade-in pakkumine on jõus kuni 7. veebruar 2024.


Meeldetuletus seoses Autodeski litsentsireeglitega!

Autodesk võtab oma lahenduste reeglipärast kasutust väga tõsiselt ning nii mõnigi ettevõte on saanud Autodeskilt sellekohaseid järelpärimisi. Seega tasub litsentsikasutust jälgida. Vaadake üle, kas kasutajapõhised litsentsid on jagatud nimeliselt kindlatele kasutajatele. Kas kasutajate Windows ID (ka kodus!) on kooskõlas kontoga, millega aktiveeritakse Autodeski tarkvara? Kas alles jäänud püsilitsentside puhul kasutatakse ikka ainult seda ühte versiooni, mida on õigus kasutada ja ainult ühest arvutist? Kas püsilitsentsist tellimuspõhiseks üleminekul on uuendatud ka tarkvara aktiveerimist? Ega keegi ei kasuta EDU litsentse ja ärilitsentse ühest arvutist?

Küsi Lisa