Konto

Allahindlus!

3DS Max e-kursus

49 + km

3DS Max e-kursus on mõeldud inimestele, kes alles soovivad tutvuda selle mitmekülgse ja keerulise 3D-tarkvaraga. Kursust läbides jõutakse arusaamiseni tähtsamatest 3DS Max’i põhimõtetest ning saavutatakse tase, kust saavad tuule tiibadesse edasine iseseisev harjutamine ja töö.

Lisainfo

Läbiviimise koht

Kehtivusaeg

Toote kirjeldus

Vaata e-kursuse näidisvideot siit

3DS Max e-kursus on mõeldud inimestele, kes alles soovivad tutvuda selle mitmekülgse ja keerulise 3D-tarkvaraga. Kursust läbides jõutakse arusaamiseni tähtsamatest 3DS Max’i põhimõtetest ning saavutatakse tase, kust saavad tuule tiibadesse edasine iseseisev harjutamine ja töö. Salvestatud materjali on 3,5 tunni ulatuses, aga materjali korralikuks omandamiseks peaks arvestama nädalaga. Kursus viiakse läbi 3DS Max tarkvara baasil ning kõik teemad töötatakse läbi vastavate harjutuste sooritamisega. Kõikide õppetundide, harjutuste ja testide läbimisel väljastatakse ka tunnistus.

Kursusel läbitavad teemad:

Sissejuhatus 3DS Maxi keskkonda ja põhitoimingud – 30 minutit
Moodulis avame 3DS Maxi esimest korda ning vaatleme tähtsamaid kasutusliidese komponente nagu vaateaknad, tööriistakomplektide mooduleid ning uurime põhitoiminguid nagu uue stseeni alustamist ja objektidega manipuleerimist. Mooduli salvestatud kestvuseks on umbes 30 minutit.

Modelleerimine – 59 minutit
Selles moodulis uurime 3DS Maxis modelleerimise põhitõdesid. Mooduli salvestatud kestvuseks on umbes 59 minutit.

Ettevalmistus animeerimiseks – 84 minutit
Selles moodulis teeme ettevalmisusi 3DS Maxis animeerimiseks. Räägime stseenidest, materjalist ja renderdamisest. Mooduli salvestatud kestvuseks on umbes 84 minutit.

Animeerimine – 26 minutit
Selles moodulis räägime 3DS Max-is animeerimisest. Mooduli salvestatud kestvuseks on umbes 26 minutit.

Vaata näidisvideot renderdusmootoritest

Näidisvideo

 

Ivo-Ott Hirvesoo

Kursust juhendab Autodeski poolt atesteeritud instruktor Ivo-Ott Hirvesoo.
Ivo-Ott on arhitekti kutse saanud Kunstiülikoolist. Töötanud arhitektina erinevates büroodes Eestis ja Soomes. Aastast 1992 alustas tööd 3D visualiseerijana ja teeb seda tänapäevani. Kuigi tema töö objektid on põhiliselt ehitusvaldkonnas, on ta osalenud ka mitme tv-reklaamklipi tegemisel. Oma põhitöö kõrvalt on Ivo-Ott Hirvesoo alates aastast 2007 andnud kursuseid 3DS Max tarkvara huvilistele Tallinna Tehnikakõrgkoolis, EKA’s ja mujal. Praegu töötab Ivo-Ott projekteerimisbüroos SITO-Yhtiöt (Espoo), Hirvesoo Arhitektibüroos Oü’s (Tallinn) ja Tallinna Tehnikakõrgkoolis. Ott on tunnustatud arhitekt ning 3D visualiseerimisproff, kes on ka Tallinna 3D projekti üks autoritest.

Küsi lisainfot

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute sellega.
Tutvu ka ettevõtte andmetöötlustingimustega.

OK