Konto

Allahindlus!

AutoCAD e-algkursus + tagasiside

Original price was: 99€.Current price is: 49€. + km

AutoCAD e-algkursus koosneb videojuhenditest, harjutustest ja enesekontrolli küsimustest ning annab esmased oskused joonestamiseks AutoCAD-is. Tagasiside lisamoodul võimaldab saada õpetaja kommentaare kursuse raames tehtud harjutustele ning vastuseid tekkinud küsimustele.

Tarkvara Icon

Tarkvara

Usesoft on Autodeski Gold Partner ning tarkvara ametlik edasimüüja Eestis aastast 1992

Koolitused Icon

Koolitused

Ettevõte on Autodeski sertifitseeritud koolituskeskus (Authorised Training Center) aastast 1998

Spetsialistid Icon

Spetsialistid

Meie instruktorid on Autodeski poolt atesteeritud või/ja omavad tarkvara konsulteerimisel ja koolitamisel pikaajalist kogemust

Lisainfo

Läbiviimise koht

Kehtivusaeg

Toote kirjeldus

Vaata e-kursuse tutvustust siit

AutoCAD e-algkursus on mõeldud inimestele, kes pole varem AutoCAD-iga kokku puutunud. Kursus koosneb videojuhenditest, harjutustest ja enesekontrolli küsimustest ning annab esmased oskused joonestamiseks AutoCAD-is. Salvestatud materjali on 3 tunni ulatuses, aga materjali korralikuks omandamiseks peaks arvestama paari päevaga. Kursus viiakse läbi AutoCAD 2015 baasil ning kõik teemad töötatakse läbi vastavate harjutuste sooritamisega.

Tagasiside moodul kuulub e-kursuse juurde ja võimaldab saada õpetaja kommentaare kursuse raames tehtud harjutustele ning vastuseid tekkinud küsimustele. Reeglina läbitakse e-kursus iseseisvalt ning tagasiside testidele on automaatne. Valides e-kursusele lisaks tagasisidemooduli, kommenteerib õpetaja esitatud töid ning selgitab, kust võimalikud arusaamatused võivad olla alguse saanud.

Kursusel läbitavad teemad:

Vaata e-kursuse tutvustust siit

Sissejuhatus AutoCADi keskkonda
Moodulis tutvustatakse AutoCADi töökeskkonda (liides, navigeerimine, ühikud, nurgad ja abivahendid). Mooduli salvestatud kestvuseks on umbes 27 minutit.

Objektide joonestamine
Tutvustatakse esmaseid joonestusvahendeid: sirglõik, ringjoon ja ristkülik. Nimetatud primitiividele lisaks vaadeldakse veel kaasnevaid joonestusvõtteid, milleta joonestamine on võimatu: käskude kordamist ja tagasivõtmist, otsekaugust, koordinaate ja napsamist. Teema kinnistamiseks on harjutus “Pinnalaotus”. Mooduli salvestatud kestvuseks on umbes 41 minutit.

Esmased muutmisvahendid
Modifitseerimine on joonestamise kõrval oluline vahend, mille kasutamine hõlmab tööajast ca 2/3. Esmased muutmis- või moditseerimisvahendid kirjeldavad suhteliselt lihtsaid toiminguid: valimine, teisaldamine koos kopeerimisega, peegeldamine, pööramine ja osaline või proportsionaalne skaleerimine. Lisaks käsitletakse ka kahte veidi keerukamat vahendit: lõikamine ja ajutiste punktidega napsamine (Object Snap Tracking). Teema võtavad kokku harjutused „Kirjaklamber“ ja „Avadega plaat“, mille sooritamisel vajatakse kõiki mooduli raames tutvustatud vahendeid. Mooduli salvestatud kestvuseks on umbes 46 minutit.

Edasijõudnud muutmisvahendid
Moodulis tuginetakse varem käsitletud vahenditele, aga neid rakendatakse eelnevalt veidi erinevate võtetega. Ka nõuavad need vahendid rohkem tähelepanu ja käsurea vihjete lugemist. Nii joonestamis- kui modifitseerimisvõtete koostöö õppimiseks on harjutus „Fassaad“. Harjutuse video üksi kestab umbes pool tundi, olles sellisena korraga lahendamiseks ehk liiga pikk, seepärast on soovitav seda teha osade kaupa ja kiirustamata. Kui olete selle ülesande edukalt sooritanud, võite algõppe kursuse omandatuks lugeda ja hakata mõtlema põhikursuse läbimisele. Mooduli salvestatud kestvuseks on umbes 52 minutit.

Vaata näidisvideot sirgoonte joonestamisest, käskude kordamisest ja nende tagasivõtmisest

Näidisvideo

 

Küsi lisainfot

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Instruktorid

Jaak Aavik

Usesoft AS, Autodeski poolt atesteeritud instruktor

Haridus: Jaak on lõpetanud nii Kunstiülikooli disainieriala kui Tehnikaülikooli sildade ja teede eriala. Töötanud disaineri ja konstruktorina mitmetes ettevõtetes ja õppejõuna nii Kunstiülikoolis kui ka muudes kõrgkoolides. Töötab Usesoftis CAD tarkvara konsultandi ja koolitajana alates aastast 2006. Jaak on andnud välja mitmeid CAD tarkvara õpikuid ja arendanud CAD tarkvara koolitusmaterjale.

Hele Järv

Usesoft AS, Autodeski poolt atesteeritud instruktor

Haridus: Hele Järv on Tallinna Tehnikaülikooli keemia- ja materjalitehnoloogia teaduskonna puidutöötlemise eriala magistrant ning on lõpetanud Tallinna Tehnikakõrgkooli ehitusarhitektuuri eriala. Töötanud arhitektina mitmetes ettevõtetes. Hele töötab Usesoftis tarkvara konsultantiga alates aastast 2015 ja AutoCAD koolitajana alates aastast 2019.