Konto

Pilveteenus Office 365 Business Premium

Teenusekomplektis Office 365 Business Premium on tuttavad tööriistad (Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Publisher ja OneNote) saadaval just seal ja siis, kui te neid vajate.  Lisaks on teie käsutuses äriklassi meiliteenus ning saate korraldada HD-kvaliteediga heli ja videoga võrgukonverentse.
Kategooria:
Tarkvara Icon

Tarkvara

Usesoft on Autodeski Gold Partner ning tarkvara ametlik edasimüüja Eestis aastast 1992

Koolitused Icon

Koolitused

Ettevõte on Autodeski sertifitseeritud koolituskeskus (Authorised Training Center) aastast 1998

Spetsialistid Icon

Spetsialistid

Meie instruktorid on Autodeski poolt atesteeritud või/ja omavad tarkvara konsulteerimisel ja koolitamisel pikaajalist kogemust

Toote kirjeldus

Teenusekomplektis Office 365 Business Premium on tuttavad tööriistad (Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Publisher ja OneNote) saadaval just seal ja siis, kui te neid vajate. Pakett võimaldab kasutada Office’i veebirakendusi või installida rakenduste täisversioonid kuni viide PC- või Mac-arvutisse, viide tahvelarvutisse ja viide telefoni. Lisaks on teie käsutuses äriklassi meiliteenus juba tuttava ja mitmekülgse Outlooki näol, millele pääsete juurde arvutist või veebibrauseris Outlook Web Appi kaudu. Iga kasutaja saab 50 GB suuruse postkasti, lisaks on võimalik saata kuni 25 MB suuruseid manuseid. Samuti võimaldab pakett korraldada HD-kvaliteediga heli ja videoga võrgukonverentse – ekraanikuva saab jagada ühe klõpsuga. OneDrive for Business annab igale kasutajale pilveteenuses 1 TB isiklikku salvestusruumi, millele pääseb igalt poolt juurde ja mis on ühenduseta juurdepääsu võimaldamiseks PC-/Mac-arvutiga sünkroonitud. Saate dokumente hõlpsalt nii ettevõtte töötajate kui ka teiste inimestega ühiselt kasutada ning reguleerida failide vaatamise ja redigeerimise õigusi. Loe lähemalt…

HIND – 12.60 eurot + km kasutaja kohta kuus või 126 eurot + km kasutaja kohta aastas

Vaata siit kodukasutajale mõeldud pakette

Tasuta Office 365 Business Premium prooviversioon

Kõigi Office 365 ettevõtetele suunatud lepingutega on tagatud:

TÖÖKINDLUS – Teenused on saadaval 99,9% töövõimeajaga, rahaliselt tagatud teenusetaseme lepinguga (SLA).

TURVALISUS – Teie andmed kuuluvad teile. Andmed ja privaatsus on kaitstud.

HALDUS – Kasutajaid saate lisada ja eemaldada mõne minutiga.

AJAKOHASUS – Te ei pea maksma versioonitäienduste eest, sest teie tellimus juba sisaldab värskendusi. Office 365 klientidele edastatakse regulaarselt uusi funktsioone.

ACTIVE DIRECTORY INTEGREEERIMINE – Saate hallata kasutajate identimisteavet ja õigusi. Samuti saate kasutada ühekordset sisselogimist ja sünkroonimist Active Directory abil.

TUGI – Microsofti tugiteenused pakuvad nii telefoni- kui ka võrgupõhist tuge.