Konto

BIM kevadseminar 2021

BIM kevadseminar 2021

28.-29. aprillil toimusid Usesofti koolituskeskuse Autodeski lahendusi tutvustavad veebipõhised lühiseminarid

JÄRELVAATAMINE

Veebiseminarid

+372 6 305 105

Tasuta

BIM kevadseminar 2021

28.-29. aprillil toimusid Usesofti koolituskeskuse Autodeski lahendusi tutvustavad veebipõhised lühiseminarid.

Katsetustel olid näiteks – Revit, Autodesk Construction Cloud, Autodesk Forge + Microsoft Power BI, Vault, Fusion 360  ja ReCap.

Tutvu ehitus- ja tootmisvaldkonna uusimate lahendustega!

Kava

JÄRELVAATAMINE

Tehnilise dokumentatsiooni haldamine Autodesk Vault-ga

Andmehalduse tarkvarad (PDM/ PLM) võimaldavad tehniliste andmete turvalise säilitamise, kiire leidmise ja kasutamise. Autodesk näeb oma tooteportfellis nii CAD tarkvarade omavahelise tsentraalse sidustajana kui ka CAD-i ja ERP-i integreerijana Vault tarkvara. Autodesk Vault muudab CAD tarkvara töö oluliselt kiiremaks ja mugavamaks ning aitab luua ettevõtte tervikliku infosüsteemi (CAD–PDM-ERP).

 

Tõnis Ots (Usesoft AS, Autodeski poolt atesteeritud instruktor)

JÄRELVAATAMINE

CAD-paradigma muutus Fusion 360 näitel

Autodesk Fusion 360 on kena kasutajaliidesega kaasaegne tootearenduse ja disaini tarkvara. Tänu Fusion 360 failide haldusele pilvekeskkonnas on kogu loodud tootearenduse info samaaegselt kasutatav kogu meeskonnale. Fusion 360 on professionaalsetele CAD kasutajatele hea laiendus. Näiteks, Inventoris tehtud projekteerimistöö laiendusena sobib Fusion 360 piltide renderdamiseks, pilves tugevusarvutusteks ja generatiivse disaini meetodil toote optimeerimiseks.

 

Tõnis Ots (Usesoft AS, Autodeski poolt atesteeritud instruktor)

JÄRELVAATAMINE

Miks on hea hoida ehitusprojekti andmeid ja mudeleid Autodeski pilvelahendustes?

Autodesk Construction Cloud (ACC) võimaldab pilvepõhist koostööd ning mitmesuguste pilves paiknevate valmisrakenduste kasutamist, aga lisaks annab platvorm võimaluse kasutada pilves hoitavaid mudeleid ja andmeid ka igasugustes muudes API kaudu suhtlevates rakendustes. Autodesk Forge API võimaluste ülevaade. ACC mudeli ja ehitusprojekti andmete visualiseerimine Power BI-ga ja Excelis.

 

Kristel Uibo (Usesoft AS, Projektijuht, IIBA Academic Business Analysis Certificate)

JÄRELVAATAMINE

KVVK spetsifikatsioonid Revitist

Ülevaade kuidas Autodesk Revitist automatiseerida spetsifikatsioonide saamist kasutades Dynamo ja Revit template-i.

 

Karli Aau (Usesoft AS, Revit MEP spetsialist; Infragate Eesti AS, KVJVK-insener/BIM-koordinaator)

JÄRELVAATAMINE

Punktipilve analüüs ja võrdlus projektiga

Kuidas saada punktipilvest rohkem kasu, kui pelgalt geomeetria tuvastamine? Autodesk Revit ja ReCap kaasabil punktipilvede kohase infot rakendamine, sh mudeli tasapindade analüüsiks.

 

Vaiko Veeleid (3Di, projektijuht)

JÄRELVAATAMINE

Autodesk pilvelahendused ehitajale

Ülevaade ehitusprojekti põhiselt vahetu pilvepõhise koostöö teostamisest rakendades Autodesk Build ja siduslahendusi. Sissejuhatav tutvustus koostöö korraldamise põhimõtetesse ja võimalustesse.

 

Hendrik Park (Usesoft AS, Digitaalehituse konsultant)

Instruktorid

tonis3

Tõnis Ots

Usesoft AS, Autodeski poolt atesteeritud instruktor;
DoWisely OÜ, konsultant

CV

Haridus: Tõnis on erialalt diplomeritud mehaanikainsener. Ta on omandanud magistrikraadi Tallinna Tehnikaülikoolis tootmistehnika erialal.

Tõnis omab CAD programmide kasutamise alal üle 15 aasta pikkust kogemust. Tema parimad teadmised on Autodeski mehaanika tarkvaradest Inventor, Vault, Autocad ja Fusion 360.

kristel-u

Kristel Uibo

Usesoft AS, Projektijuht;
IIBA Academic Business Analysis Certificate

CV

Haridus: Lõpetamas Tartu Ülikooli õppekava Conversion Master in IT, MSc. Varasemalt saanud magistrikraadi sotsioloogias ja organisatsioonikäitumises.

Usesoftis on Kristel tegelenud 10+ aastat Autodeski CAD/BIM tarkvaradega.

Ühtlasi juhib Kristel Digitaalehitusklastris andmete töörühma.

KarliAau-sqr

Karli Aau

Usesoft AS, Revit MEP spetsialist;
Infragate Eesti AS, KVJVK-insener/BIM-koordinaator

CV

Haridus: Tallinna Tehnikaülikooli kütte- ja ventilatsiooni magistrikraad; Aalborgi Ülikool magistrikraad; Tallinna Tehnikakõrgkool, rakenduskõrgharidus

Karlil on veemajanduse valdkonna magistrikraad Aalborgi Ülikoolist ja KVJ valdkonna magistrikraad Tallinna Tehnikaülikoolist. Oma BIM teekonda alustas ta modelleerijana Eesti-Kanada firmas Ehvert Mission Critical, kust sai esimese praktilise kogemuse 3D mudelis tehnovõrkude projekteerimises.

Alates 2015 aastast liitus ta Novarc Group AS-ga, kus tegeles inseneri/BIM-koordinaatoriga ning sama ametiga jätkas alates 2018a. Endover KVB-s. Tänasel päeval töötab ta Infragate Eesti AS-is KVJVK inseneri/BIM-koordinaatorina. Tema põhifookus on endiselt tehnosüsteemidel.

VaikoVeeleid-sqr

Vaiko Veeleid

3Di
projektijuht

CV

Haridus: Tallinna Tehnikakõrgkool, rakendusgeodeesia

Vaiko töötab Hades Geodeesias ja on nüüdseks olnud geodeesia alal ligikaudu 10 aastat.

Alustas ta klassikalise geodeesiaga, kuid viimased 3-4 aastat on ta ettevõttes arendanud ka 3D-mõõdistamist. Arendamiste käigus on ta omandanud palju praktilist kogemust ja ka teadmisi, et millal ja milliseid seadmeid ja lahendusi erinevates olukordades rakendada.

HendrikPark-sqr

Hendrik Park

Usesoft AS,
Digitaalehituse konsultant

CV

Haridus: Tallinna Tehnikaülikool, Infosüsteemide Analüüs ja Kavandamine MSc – käimasolevad õpingud; Eesti Maaülikool, ehitusinsener, MSc

Hendrik töötab digitaalehituse konsultandina ettevõttes Usesoft AS. Varasemalt on töötanud ühes Eesti IT start-up ettevõttes (build.works Technologies OÜ), objektijuhina (KVL Ehitus OÜ) ja ka projekteerimise projektijuhina (Novarc Group AS).

Põhiliseks huvialaks ongi ehitusvaldkonna digitaliseerimisega seotud küsimused. On osalenud ka erinevates digitaalehituse alastes arendustöödes, muuhulgas Digitaalehituse klastri ja EVS/TK50 tegevustes kaasalöömise läbi.

Koolituskalender

3ds Max, Civil 3D, InfraWorks, Fusion 360, Inventor ja AutoCAD tarkvara kursused

Info algavate koolituste kohta leiad koolituskalendrist.

Helistage: +372 6 305 105
Kirjutage: [email protected]