Konto

2048-bf

AUTODESK-i info detsember 2022

Alates 7. jaanuarist 2023 ei paku Autodesk enam 3-aastastele litsentsidele 5%-st soodushinda

See kehtib nii uute litsentside ostul kui ka tellimuste pikendamisel. Seejuures ka püsilitsentsilt tellimuspõhiseks viidud ehk M2S 3-aastaste lepingute pikendamisel. Alates 7. veebruarist märtsi lõpuni saab ilma soodustuseta 3-aastaseid litsentse ainult Autodeski e-poest. Alates märtsi lõpust on 3-aastaste tellimuste puhul täiesti uued tingimused, aga 5% soodustus enam ei taastu.


Multi-user ehk võrgulitsentside lepingute pikendamise tähtaega viidi hilisemaks, nüüd on see võimalik kuni 7. veebruarini 2023

Võrgulitsentside trade-in pakkumine on jõus kuni 7. veebruar 2024. Loe Autodeski lehelt lähemalt. Endiselt on võimalik erandkorras (turvakaalutlustel) hankida litsentse, mis ei vaja igakuist interneti ühendust.


Autodesk Flex tokens

Aeg ajalt litsentsi vajavatele kasutajatele on Autodeskil pakkuda teenus nimega Autodesk Flex, mis võimaldab tarkvara eest tasuda vastavalt kasutusele. Loe Autodeski lehelt lähemalt. Ka tasuliste pilveteenuste kasutamisel on varasemate Cloud Credits asemel kasutusel Autodesk Flex Tokens. Loe hinnakirja Autodeski lehelt. 


Autodesk Standard ja Premium Plan muudatused

Standard Plan paketiga seotud tellimuste puhul on nüüd laiendatud globaalseid kasutusõigusi, eeldusel, et litsentsid hangitakse heakskiidetud riikidest sh Eestist. Single-user tellimuste puhul võib kasutusõigust määrata ükskõik kus elavatele ja ettevõtte heaks töötavatele kasutajatele, sealjuures tütarettevõtetes ja muudes ettevõtetes töötavatele ostja huvides tegutsevatele kasutajatele. Loe Autodeski lehelt lähemalt. 

Samuti on Standard Plan paketiga seotud tellimuste puhul nüüd saadaval tarkvara kasutuse ülevaade vastavalt kasutajale. See aitab paremini mõista, milliseid litsentse ja millist tarkvara kui palju tegelikult kasutatakse. Loe Autodeski lehelt lähemalt. 

Premium Plan paketi kasutajatele on lisatud eksperti tugi. Loe Autodeski lehelt lähemalt. 

Rohkem infot Standard ja Premium Plan erinevuste kohta. 


Meeldetuletus seoses Autodeski litsentsireeglitega!

Autodesk võtab oma lahenduste reeglipärast kasutust väga tõsiselt ning nii mõnigi ettevõte on saanud Autodeskilt sellekohaseid järelpärimisi. Seega tasub litsentsikasutust jälgida. Vaadake üle, kas kasutajapõhised litsentsid on jagatud nimeliselt kindlatele kasutajatele. Kas kasutajate Windows ID (ka kodus!) on kooskõlas kontoga, millega aktiveeritakse Autodeski tarkvara? Kas alles jäänud püsilitsentside puhul kasutatakse ikka ainult seda ühte versiooni, mida on õigus kasutada ja ainult ühest arvutist? Kas püsilitsentsist tellimuspõhiseks üleminekul on uuendatud ka tarkvara aktiveerimist? Ega keegi ei kasuta EDU litsentse ja ärilitsentse ühest arvutist?

Küsi Lisa