Konto

Civil 3D labor

0 + km

Laboratoorse töö käigus tutvume põgusalt Civil 3D ja Recap tarkvara töökeskkonnaga ning vaatame, mis on esimesed sammud infra-mudeli loomiseks.

Lisainfo

Läbiviimise koht

Kursuse maht

Päevakava

Toote kirjeldus

Sihtrühm
Autodesk AutoCAD Civil 3D on mõeldud geodeetidele, planeerijatele ja taristu projekteerijatele. Ootame laboratoorsele tööle kõiki, kes soovivad tarkvara oma käega proovida ning teha oma esimene pinnamudel, pikiprofiil Civil 3D töövahenditega.

Labori sisu
Taristute projekteerimisel on oluline millised on lähteandmed ning millist osa neist saab kasutada mudel-projekteerimises. Laboratoorse töö käigus tutvume põgusalt Civil 3D tarkvara töökeskkonnaga ning vaatame, mis on esimesed sammud et koostada infra-mudel. Tutvume lähteandmetega kasutamisvõimalustega ning baasteadmistega kuidas navigeerida 3D keskkonnas. Töökäigus kasutame Autodesk ReCap tarkvara, punktipilve töötlemiseks, et saaks punktipilve Autodesk tarkvarades edasi kasutada.

Vaata Civil 3D baaskursuse tutvustust

Laboris läbitavad teemad

Laboratoorse töö käigus tutvume põgusalt Civil 3D tarkvara töökeskkonnaga ning vaatame, mis on esimesed sammud infa-mudeli loomiseks. Tutvume lähteandmetega kasutamisvõimalustega ja koostamine pinnamudeli, teeme pikiprofiili, millel küljes automaatselt vajalik info, mida oleme harjunud tööjoonistel nägema. Koostame 3D-corridor-mudeli kraavist ning proovime teha lihtsamaid mahuarvutusi. Töökäigus kasutame Autodesk ReCap tarkvara, punktipilve töötlemiseks, et saaks punktipilve Autodesk tarkvarades edasi kasutada.

Ingmar Aija

Laborit juhendab Autodeski poolt atesteeritud instruktor Ingmar Aija.
Ingmar on lõpetanud Eesti Maaülikooli, veemajanduse eriala. Töötanud projekteerijana ning Autodesk tarkvara konsultandina üle 8 aasta. Selle aja jooksul on Ingmar nõustanud ning koolitanud paljusid Eesti taristu ehitus-ja projekteerimisvaldkonnas tegutsejaid kasutama AutoCAD Civil3D tarkvara hüvesid.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute sellega.
Tutvu ka ettevõtte andmetöötlustingimustega.

OK