Konto

IFS Applications™ – ERP süsteem

Avatud standarditel põhinev komponendipõhine IFS Applications™ on ERP-süsteem keskmistele ja suurtele ettevõtetele. Toode sisaldab üle 60 komponendi praktiliselt kõigi ettevõtte tegevusvaldkondade haldamiseks.
Kategooria:
Tarkvara Icon

Tarkvara

Usesoft on Autodeski Gold Partner ning tarkvara ametlik edasimüüja Eestis aastast 1992

Koolitused Icon

Koolitused

Ettevõte on Autodeski sertifitseeritud koolituskeskus (Authorised Training Center) aastast 1998

Spetsialistid Icon

Spetsialistid

Meie instruktorid on Autodeski poolt atesteeritud või/ja omavad tarkvara konsulteerimisel ja koolitamisel pikaajalist kogemust

Toote kirjeldus

Avatud standarditel põhinev komponendipõhine IFS Applications™ on ERP-süsteem keskmistele ja suurtele ettevõtetele.
Toode sisaldab üle 60 komponendi praktiliselt kõigi ettevõtte tegevusvaldkondade haldamiseks. Kõik komponendid on omavahel seotud, seega puudub vajadus andmete mitmekordseks sisestamiseks. Kõik andmed registreeritakse seal, kus nad tegelikult tekivad.Tänu komponendipõhisele arhitektuurile on kliendil võimalik valida täpselt oma vajadustele vastav osa süsteemist, mis aitab kokku hoida hankimis- ja juurutuskulusid. Samas võib olla kindel, et hiljem vajaduste kasvades on võimalik süsteemi laiendada.
Lisainfo www.ifsworld.com

IFS Applications arendaja

Kontsern IFS (Industrial & Financial Systems) kuulub maailma juhtivate äritarkvara pakkujate hulka. Firma on asutatud 1983. aastal ja tema peakorter asub Rootsis. Firma aktsiad on noteeritud Stockholmi börsil (XSSE: IFS).Rahvusvaheline kontsern on esindatud 54 riigis. Tema klientide arv on ca 2 200 ja toodete kasutajate arv ca 528 000. IFSi peamised kliendid tegutsevad lennunduses, kaitsejõududes, autotööstuses, ehituses ja kinnisvarahalduses, kõrgtehnoloogias, tootvas ja töötlevas tööstuses ning energia- ja telekommunikatsiooniettevõtetes.

Usesoft on Eestis ERP süsteemi IFS Application volitatud edasimüüja.

Ühiskasutatavad komponendid

IFS Applications™ sisaldab komponente kriitliste äriprotsesside käsitlemiseks. Sellisteks protsessideks on projektijuhtimine, kvaliteedijuhtimine, ärianalüüs ja -modelleerimine, dokumendihaldus, kliendisuhete haldus ja tarneahela juhtimine. Need komponendid on ühises kasutuses mitmete teiste IFS Applications™ moodulite poolt.

IFS Financials™

Finantsjuhtimise moodul annab täieliku ülevaate firma majandustegevusest lähtudes erinevatest vaatenurkadest ja vajalikus detailsusastmes, olles abiks ettevõtte juhtidele kiirete ja õigete juhtimisotsuste tegemisel. Kõik teistes moodulites tehtavad majandustegevust puudutavad toimingud kajastuvad finantsmoodulis automaatselt vastavalt ettevõttes kasutatavatele reeglitele. Finantsjuhtimise moodul sisaldab pearaamatut, ostu- ja müügireskontrot, kassavoo analüüsi, põhivara arvestust, konsolideerimist ja aruannete generaatorit.

IFS eBusiness™

E-äri moodul kasutab veebipõhist tehnoloogiat ning ja võimaldab firma töötajail, klientidel, tarnijatel ja teistel partneritel saada ning edastada igal ajal ja igas kohas viibides vajalikku informatsiooni firma töö kohta.

IFS Sales & Service™

Kliendisuhete halduse moodul võimaldab jälgida ja juhtida kõiki klientide ja müügiprotsessiga seotud toiminguid alates müügivõimaluste registreerimisest kuni müügijärgse toe ja hoolduseni. Klientide juures viibival hoolduspersonalil on võimalik veebipõhiselt saada tööülesandeid ning registreerida tehtud töid ja kulutatud materjale.

IFS Engineering™

Selle mooduli abil on võimalik hallata toodete konstrueerimisprotsessi. IFS Applications™ koosseisus olev dokumendihalduse moodul on abiks projektdokumentatsiooni hoidmisel. Tootmismoodul saab siit andmed parasjagu tootmises oleva toote versiooni kohta. Ühesõnaga – kõigil asjaosalistel on firma toodete kohta alati õige info kättesaadav.

IFS Manufacturing™

Moodul võimaldab planeerida ja juhtida kogu ettevõtte tootmisprotsessi sisaldades võimalusi tootestruktuuride ja ressursivajaduste kirjeldamiseks, toodete omahinna arvutamiseks, materjalide ja tootmisressursside planeerimiseks, tootmisprotsessi organiseerimiseks ja registreerimiseks.
Moodul suudab toetada tootmise planeerimist, juhtimist ja analüüsi enamike tootmistüüpide kõikide tootmisetappide jaoks.

IFS Distribution™

Logistikamoodul sisaldab endas kõike, mis on seotud ettevõtte tarneahela juhtimise ja planeerimisega: ostude planeerimine ja teostamine, kõik laopidamisega seotud toimingud, müügitellimused ja tarned ning arveldamine klientidega. Moodul toetab väga erinevaid logistikamudeleid ning sobib seega kasutamiseks praktiliselt kõigis ettevõtetes.

IFS Maintenance™

Selle mooduli ülesandeks on tootmisseadmete hoolduskulude ja seisuaegade minimeerimine. Kõik alates korralistest hooldetöödest, remontidest, ülevaatustest, kuni ennetava hoolduse planeerimiseni. IFS’is võetakse seda moodulit väga tõsiselt, kuna süsteemi juured on tuumaelektrijaamade seadmete hoolduse haldamises.

IFS Human Resources™

Hõlmab kõike, mis puudutab tööjõudu. Alates värbamisest ja koolitusest kuni resultaatide mõõtmise ning motiveerimise ja premeerimiseni. Teisisõnu- inimressursside moodul annab vahendid tööjõu strateegiliseks planeerimiseks.

IFS Applications on juba kasutusel:

• AKZO NOBEL DEKOR ZAO (AKZO NOBEL) – Värvide, lakkide ja muude viimistlusvahendite hulgimüük;

• CASCO LIIMID OÜ(AKZO NOBEL) – Keemiatoodete hulgimüük (Puidutööstusliimide , -vaikude müük);

• ENSTO ENSEK AS (ENSTO GROUP) – Metallitöötlus ja metallpindade katmine; Elektrijaotusseadmete ja juhtaparatuuri tootmine;

• NORDKALK AS – Lubjakivipõhised lahendused tööstusele, põllumajandusele ja keskkonnale.