Konto

Autodesk Viewer

0 + km

Autodesk Viewer on Autodeski tasuta pilveteenusena töötav vaatur-tarkvara, mis toetab üle 50 erineva failiformaadi.
Kategooria:
Tarkvara Icon

Tarkvara

Usesoft on Autodeski Gold Partner ning tarkvara ametlik edasimüüja Eestis aastast 1992

Koolitused Icon

Koolitused

Ettevõte on Autodeski sertifitseeritud koolituskeskus (Authorised Training Center) aastast 1998

Spetsialistid Icon

Spetsialistid

Meie instruktorid on Autodeski poolt atesteeritud või/ja omavad tarkvara konsulteerimisel ja koolitamisel pikaajalist kogemust

Autodesk Viewer on Autodeski tasuta pilveteenusena töötav vaatur-tarkvara (viewer), mis toetab üle 50 erineva failiformaadi. Lehel Autodesk Viewer saate oma faili üles laadida ning seda vaadata.

Enne Autodeski tarkvara ostu sooritamist tutvuge tarkvara ja arvutile esitatavate nõuetega ning litsentsitingimustega:
https://www.autodesk.eu/support/system-requirements/overview
https://www.autodesk.com/company/terms-of-use/en/general-terms

Toote kirjeldus

Autodesk Viewer on Autodeski tasuta pilveteenusena töötav vaatur-tarkvara (viewer), mis toetab üle 50 erineva failiformaadi. Lehel Autodesk Viewer saate oma faili üles laadida ja seda vaadata.

Toetades üle 50 erineva failiformaadi on tegemist ilmselt kõige laiahaardelisema vaaturiga. Levinumatest: DWG, RVT, FBX, 3DS, IFC, IAM, STEP, IGES jne. Formaatide nimekiri on ära toodud Autodeski Autodesk Viewer lehel.

Üleslaetud fail võib olla nii 2D kui 3D. Vaatur kuvab valitud objekti parameetreid. DWG kihtide nimekirjas saab kiiresti kihte välja lülitada või isoleerida. Sama saab teha 3D puhul objekti kategooriate vm klassifitsiooni järgi. 3D mudeli puhul on võimalus teha lõikeid ning soovi korral mudel juppideks eraldada.

Faili säilitatakse pilves 30 päeva ning selleks, et selle aja jooksul failile ligi pääseda, saab selleks saata e-mailile lingi. Loomulikult saab seda linki jagada ka teistega. Vaaturis saab vajadusel teha joonisele märkmeid ning lisada kommentaare, samuti sooritada lihtsamaid mõõtmisi ning teha joonisest soovitud kohas kuvatõmmis.

Ava Autodesk Viewer

A360_Viewer_HomepageA360_Viewer_Live_Review