Konto

Autodesk Certified Professional eksam

90 + km

Eksam, mille edukal läbimisel osutute sertifitseerituks – st. Teie tarkvara oskused saavad testitud ning olete välja teeninud Autodeski ametliku tunnistuse, mis tõestab kogemust ja kompetentsust üle kogu maailma.
Tootekood: - Kategooria:
Tarkvara Icon

Tarkvara

Usesoft on Autodeski Gold Partner ning tarkvara ametlik edasimüüja Eestis aastast 1992

Koolitused Icon

Koolitused

Ettevõte on Autodeski sertifitseeritud koolituskeskus (Authorised Training Center) aastast 1998

Spetsialistid Icon

Spetsialistid

Meie instruktorid on Autodeski poolt atesteeritud või/ja omavad tarkvara konsulteerimisel ja koolitamisel pikaajalist kogemust

Lisainfo

Eksami valik

, , , ,

Teostamise aeg

Toote kirjeldus

Usesoft AS on Autodeski ametlik sertifitseerimiskeskus – Authorized Autodesk Certification Center (ACC). Meie juures on võimalik läbida eksameid, mille edukal läbimisel osutute sertifitseerituks – st. Teie tarkvaraoskused saavad testitud ning olete välja teeninud Autodeski ametliku tunnistuse, mis tõestab kogemust ja kompetentsust üle kogu maailma. Eksamid annavad ettevõtetele võimaluse paremini hinnata, millist suutlikkust oma töötajate seas arendada ning spetsialistidele avaliku kinnituse oskuste ning erialase usaldusväärsuse kohta.
Info Autodeski kodulehel: www.autodesk.com/certification
Eksami sooritamise juhendid: Certiport

Autodeski tunnistus erineb Autodeski tarkvarakoolitusel osalemise eest saadud tunnistusest
Kui Te olete käinud Autodeski tarkvara koolitusel, siis tõenäoliselt on Teil olemas sertifikaat, mis näitab Teie osalemist antud kursusel. Oskustunnistus väljastatakse aga neile, kes sooritavad ka vastavad eksamid. Teisisõnu on tõendiga, mis kinnitab, et Te vastavat tarkvara ka tegelikult oma töös kasutada oskate.

Tunnistusega kaasnevad eelised:
Konkurentsivõime – tunnistus tõstab konkurentsivõimet;
Tunnistus – saate digitaalse tunnistuse, mida on võimalik välja printida;
Märgis (badge) – peale eksami läbimist väljastatakse ka ametlik märgis (badge), kasutamiseks visiitkaardil, CV-s, kirjades jm, identifitseerides Teid kui Autodeski poolt tunnustatud kasutajat. Märgis on saadaval Autodeski online-süsteemis, nagu ka tunnistus;
Tagasiside – ükskõik kas läbisite eksami või mitte, saate koheselt tagasisidet valdkondadest, milles peaksite end veel täiendama. Teie tulemused ja tagasiside on samuti saadaval Autodeski online-süsteemis.
Tunnustatud kasutajate andmebaas – Oskustunnistuse omanik võib soovi korral oma andmetega figureerida Autodeski avalikus andmebaasis. See on suurepärane võimalus demonstreerida oma tunnustust ja oskusi võimalikele tööandjatele.

Millistele tarkvaradele on Autodesk Certified Professional eksamid ja tunnistus saadaval?
Autodesk pakub Autodesk Certified Professional eksameid järgmistele tarkvaratoodetele: AutoCAD, Inventor, AutoCAD Civil 3D, Revit ja 3ds Max Design.

Millised eeldused on Autodesk Certified Professional eksami sooritamiseks:
Eksami eduka sooritamise eelduseks on vastava kursuse (näiteks AutoCAD eksami puhul meie AutoCAD 2D põhikursuse) läbimine ning lisaks 400 tundi iseseisvat tööd tarkvaraga. Eksamid on inglise keeles, seega on eelduseks piisav keeleoskus. Üksikasjalikumate tarkvara tundmise nõuetega võib tutvuda: www.autodesk.com/certification

Mida veel võiks Autodesk Certified Professional eksami sooritamise kohta teada:
Eksameid sooritatakse eksamikeskustes nt Usesoftis. Eksamid kestavad enamasti 2h ja vastata tuleb 35 küsimusele. Enamus küsimusi eeldab andmefaili loomist või muutmist ning seejärel vastuse sisestamist. Eksami sooritamise juhendid: Certiport