Konto

VR-Center-BIM

Ootame tööle Revit tarkvara konsultanti ja AutoCAD koolitajat

Usesoft on juba üle 25+ aastat Autodesk’i ametlik edasimüüja, koolitaja ja eksamikeskus. Autodesk on Eestis tuntud kui projekteerimistarkvara tootja ehitussektorile, pakkudes tooteid nagu AutoCAD, Revit, AutoCAD Civil 3D, 3ds Max ja Inventor. Globaalselt kasutatakse Autodeski tooteid lisaks ehitusele ka mängudes, filmides ning tootmises. Igal juhul tegija ettevõte, kes muudab seda, kuidas täna ja tulevikus asju luuakse.


Loe Autodeski kohta lähemalt või vaata videot!

Autodeski partnerina hoiame end Usesoftis nimetatud valdkonna arengutega kursis ja anname teadmised edasi disaineritele, projekteerijatele, modelleerijatele. Kokku oleme koolitanud 10 000+ inimest. Õpetajad on meil tõsised profid omal alal. Blogist saad nende kohta lähemalt lugeda ning samuti on meil hea see, et areneda võid meil kohe mitmes vallas. Huvide sobivusel aitame su arengule heal meelel kaasa.

Tule meile Revit tarkvara konsultandiks
Kui oled vilunud Revit-i kasutaja, saad aru, miks Revit pole ainult 3D tarkvara, oled alati esimene, kes uut tehnoloogiat kasutama tõttab ning selle ka teistele mõistetavaks oskab rääkida, siis loe kindlasti ka Revit tarkvara konsultandi töökuulutust ja kandideeri.

Tule meile AutoCAD koolitajaks
Kui oskad AutoCAD-i oma tööks nii hästi kasutada, et kolleegid enam ilma sinuta hakkama ei saa ning koolitaja kutsumus ka hinges on, siis vaata AutoCAD tarkvara koolitaja pakkumist CV Online keskkonnas ja kandideeri.

Võid saata ka oma CV ja selgitused/põhjendused või küsimused 20. detsembriks 2019 ka aadressile [email protected].